Газета по-надвірнянськи
 

Модернізувати дитячі спортивні майданчики вимагає Президент України

22 березня 2013, 11:34 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 746 переглядів

У прикарпатських навчальних закладах загалом є 1685 спортивних споруд. Серед них – 389 стадіонів, 95 майданчиків із тренажерами, 188 спортивних кімнат, 10 плавальних басейнів.

Про це повідомив журналістам місцевих ЗМІ на прес-конференції директор департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Сергій Дерев’янко, акцентуючи увагу представників ЗМІ на посиленій увазі Президента України Віктора Януковича до створення умов для розвитку здорового способу життя, відповідно до Нових соціальних ініціатив Глави держави «Діти-майбутнє України». Зокрема, щодо завдання з модернізації дитячих спортивних майданчиків.

– В області є цілий комплекс споруд, які загалом забезпечують потреби в організації навчального процесу з фізичного виховання, – зазначив Сергій Дерев’янко. – В окремих з них необхідно провести реконструкцію, поставити нове обладнання. У зв’язку з цим в області створена програма, спрямована на вирішення таких завдань.

Сьогодні у державі загалом і на Прикарпатті зокрема гостро стоїть питання будівництва та модернізації спортивних майданчиків. На цьому наголошував начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Мирослав Карабін. За його словами, очолюване ним головне управління розробило програму будівництва спортивних майданчиків. Цього року заплановано в обласному бюджеті 960 тис. грн. на придбання покриття для будівництва спортивних майданчиків. Встановлюватимуть майданчики у літній період. На сьогодні уже є 81 заявка. Основу для спорудження спортивних майданчиків, як зазначив Мирослав Карабін, повинні забезпечити на місцях за рахунок місцевих бюджетів.

Фахівці головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА ініціюватимуть спорудження спортивних майданчиків при нововідкритих дитячих садочках.

– Діти повинні вести здоровий спосіб життя і займатися фізичною культурою та спортом, – переконаний Мирослав Карабін. – Необхідність цього побачив Президент України Віктор Янукович, усвідомила громадськість, – повідомляє прес-служба голови ОДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!