Газета по-надвірнянськи
 

Народні депутати домоглися призупинення масового звільнення працівників Прикарпатського УБР

22 березня 2013, 11:55 | Рубрика: Влада, Економіка Версія для друку Версія для друку 692 переглядів

У відповідь на звернення народних депутатів України Олександра Сича та Богдана Бенюка Міністерство енергетики та вугільної промисловості України звернулося до ПАТ «Укрнафта» з рекомендацією призупинити дію наказів, що передбачають скорочення чисельності працівників Товариства, зокрема – Прикарпатського управління бурових робіт.

Нагадаємо, що 22 лютого  ц. р. народні депутати України від ВО «Свобода» Олександр Сич та Богдан Бенюк у відповідь на звернення первинної профспілкової організації Прикарпатського управління бурових робіт ПАТ «Укрнафта» звернулися до Кабінету міністрів України із депутатським запитом, в якому вимагали нагального врегулювання проблем та недопущення масового звільнення працівників Прикарпатського УБР.

З метою розв’язання означених народними депутатами України проблем Міненерговугілля 26 лютого ц. р. скликало спеціальну нараду за участю членів президії Центральної ради профспілки працівників нафтової та газової промисловості України, ПАТ «Укрнафта» та Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України». За її результатами ПАТ «Укрнафта» рекомендовано вжити невідкладних заходів для призупинення дії наказу про скорочення чисельності працівників Товариства, зокрема, Прикарпатського УБР, з метою збереження кадрового потенціалу структурних підрозділів на період залагодження суперечок з профспілковими організаціями галузі.

Окрім того, ПАТ «Укрнафта» зобов’язано спільно із Центральною радою профспілки працівників нафтової та газової промисловості України та профспілковою організацією працівників ПАТ «Укрнафта» розробити план дій, спрямований на недопущення згортання діяльності та скорочення чисельності працівників Надвірнянської експедиції Прикарпатського управління бурових робіт ПАТ «Укрнафта», а також віднайти взаємоприйнятні рішення відповідно до вимог чинного законодавства України.

Після ухвалення узгодженого рішення із профспілковими організаціями галузі розглянути умови працевлаштування працівників, котрі підпадають під скорочення, в інших структурних підрозділах ПАТ «Укрнафта» та на інших підприємствах нафтогазового комплексу.

Про це повідомила прес-служба облорганізації ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!