Газета по-надвірнянськи
 

Недбала матір відмовлялась лікувати важкохвору дитину

22 березня 2013, 11:24 | Рубрика: Здоров`я, Кримінал Версія для друку Версія для друку 601 переглядів

На контролі прокуратури Надвірнянського району знаходиться розслідування кримінального провадження щодо 41-річної жительки смт. Битків, яка не дбає про свою дев’ятимісячну доньку.

Влітку минулого року суд уже відібрав у багатодітної жінки чотирьох неповнолітніх дітей. Їх помістили в інтернат на повне державне утримання, оскільки мати прикладалась до чарки, а за дітьми не доглядала. Горе-матері дали рік на виправлення, тож батьківських прав не позбавляли.

Згодом у жінки народилась ще одна дитина. Дівчинка мала серйозні проблеми зі здоров’ям – ваду серця, затримку фізичного розвитку, анемію, а тому потребувала кваліфікованої медичної допомоги. Мати ж від лікування важкохворої дитини відмовлялась і на вимоги лікарів та конт­ролюючих органів не реагувала. Це змусило медиків звернутись до правоохоронців.

Завдяки вжитим прокуратурою заходам малятко госпіталізували та надають необхідне лікування. Щодо недбалої матері розпочато кримінальне провадження за ст. 166 КК України (злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною).

Назар ГРИЦЮК,

прокурор Надвірнянського району, радник юстиції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!