Газета по-надвірнянськи
 

Нова група «Ромашка» – у гаврилівській «Незабудці»

1 березня 2013, 12:07 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 1,623 переглядів

Цього тижня у гаврилівському дошкільному навчальному закладі «Незабудка» урочисто відкрили третю групу «Ромашка». Радість свята розділили гості: меценат народний депутат України Юрій Дерев`янко, голови РДА і районної ради Юрій Касіянчук та Василь Попович, Гаврилівський сільський голова Роман Даців, директор місцевої ЗОШ І-ІІІ ст. Дмитро Хабайлюк і сільська громада.

Малята радіють відкриттю нової групи

Гостей зустрічали директор ДНЗ «Незабудка» Мирослава Левицька із юними вихованцями. Нововідкриту групу освятили парохи с. Гаврилівка отці Роман та Василь, які у своїх промовах відзначили важливість таких закладів для освітнього та духовного розвитку юного покоління. Мирослава Левицька провела короткий екскурс в історію дошкільного навчального закладу, зокрема, зауважила, що ДНЗ «Незабудка» після 13-річної «перерви» відновив свою діяльність у жовтні 2005-го. До сьогодні у ньому працювали дві старші групи «Берізка» і «Сонечко», в яких виховували 54 діточок. Нововідкрита третя група «Ромашка» вмістить ще 20 вихованців. Але для Гаврилівки, в якій, за словами голови РДА Юрія Касіянчука, спостерігається тенденція збільшення народжуваності, актуальними є плани відкриття і четвертої групи. Гаврилівський сільський голова Роман Даців подякував гостям від себе і від імені громади за допомогу та висловив сподівання на подальшу співпрацю. На ремонт частини приміщення ДНЗ, підведення води й облаштування території уже витрачено 232 тис. грн. з усіх джерел фінансування. Але працювати ще є над чим…

Гості і працівники ДНЗ у спільній молитві

Юрій Дерев`янко зазначив, що відкриття нової групи у садочку є великою і важливою справою для громади, подякував головам РДА і районної ради за сприяння у прийнятті необхідних управлінських рішень для такої справи. А колективу ДНЗ «Незабудка» і його керівнику побажав здоров`я і натхнення у подальшому вихованні молодого покоління в українському національно-патріотичному дусі та подарував ляльковий театр.

Голова районної ради Василь Попович відзначив, що вельми приємно, коли, навіть, в умовах недостатнього фінансування, але спільними зусиллями громади, меценатів і влади вдається будувати і відновлювати дитсадки. Адже коли щось відкривають, то все для добра.

У цих стінах сміх дитячий лунає

Прикметно, що Гаврилівська сільська рада виграла ІІІ обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування з проектом «Дуже люблять дощик незабудки-квіти, а в садку страждають від дощику дітки» щодо перекриття даху ДНЗ «Незабудка» на загальну суму майже 154 тис. грн. (з облбюджету – майже 75 тис. грн.; райбюджету – 36 тис. грн. і кошти сільради – 43 тис. грн.). Василь Попович побажав діточкам жити і творити у достойній Українській державі і гордо промовляти: «Я – українець!»

– Є ще багато проблем у селі, – говорив Юрій Касіянчук, – але, дивлячись на щасливі дитячі личенька, можна сміливо стверджувати, що «не все так погано у нашому домі». Бажаю діточкам рости талановитими, щирими українцями, показувати приклад господарювання на своїй землі і щоб їхнє майбутнє щедро засіювалося приємними подіями.

Юрій Касіянчук і Василь Попович від РДА і районної ради подарували порохотяг.

Директор школи Дмитро Хабайлюк висловив сподівання, що спільними зусиллями гаврилівської громади і влади вдасться «зрушити з місця» проблему добудови шкільного басейну.

Вдячні гаврилівські діточки у вишиванках веселили гостей своїми віршами, піснями, танцями. Допомагали їм у цьому музичний керівник Іванна Манівчук-Мішко та вихователь групи «Сонечко» Наталія Король.

Володимир МАНІВЧУК (текст і світлини) «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!