Газета по-надвірнянськи
 

Операція «Візит» триває

29 березня 2013, 12:36 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 633 переглядів

У ці березневі дні у районі триває операція «Візит», метою якої є налагодження належних партнерських стосунків між міліцією та громадянами щодо профілактики злочинності, посилення авторитету міліції серед населення на території району.

До кожного двору, господарства чи квартири обов’язково завітають працівники міліції. Відрекомендувавшись та назвавши свою посаду, вони вручатимуть візитні картки з відповідними контактними номерами телефонів дільничних інспекторів міліції.

Проводитимуть індивідуально-попере­джувальну роботу з особами, схильними до вчинення насильства в сім’ї, та із попере­дження вчинення злочинів і правопорушень стосовно самотніх та людей похилого віку. Не залишать поза увагою неповнолітніх, батьки яких ведуть антигромадський спосіб життя або працюють тривалий час за кордоном. Особлива увага звертатиметься на запобігання поширення наркоманії та пияцтва.

Якщо до вас завітають люди у формі, не лякайтесь. Це міліція знайомиться із жителями та роз’яснює громадянам, як не стати об’єктом злочинних посягань.

Роман ЧЕКМАРЬОВ,

начальник райвідділу УМВС, підполковник міліції.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!