Газета по-надвірнянськи
 

Поновлюйте своєчасно документи для призначення допомог

7 березня 2013, 11:45 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 628 переглядів

У сільській і селищній місцевості прийом заяв з необхідними документами для призначення різних видів соціальних допомог та пільг, субсидій  здійснюють уповноважені особи,  визначені виконавчими комітетами сільських та селищних рад.

Рішення про призначення чи про відмову в наданні різних видів допомог та субсидій приймає управління праці та соціального захисту населення РДА. При цьому управління видає повідомлення про призначення чи про відмову в призначенні різних видів допомог та субсидій із зазначенням причини відмови, яке передають уповноваженій особі сільської та селищної ради для подальшої передачі її заявнику. У разі призначення допомог та субсидій у повідомленні зазначено розмір та термін призначення.

Просимо громадян звертати увагу на термін призначення допомог і у наступий місяць після закінчення терміну із заявою та відповідним пакетом документів повторно звертатися за призначенням чи перерахунком допомоги.

Марія ЮРЧИЛО,

начальник відділу прийняття рішень по наданню соціальних допомог та компенсацій управління праці та соціального захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!