Газета по-надвірнянськи
 

Повертаємося до етнопедагогіки

29 березня 2013, 12:34 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 593 переглядів

Президент України оголосив 2013-ий Роком дитячої творчості. У зв’язку з чим оновлюється зміст діяльності позашкільних закладів, вимагаються зміни і у формах роботи педагогів.

Розуміючи це, вони об’єднуються у спільній справі. Інтегруючою ланкою у цьому є районний інформаційно-методичний центр відділу освіти РДА, зокрема, методист Лілія Івасик. 20 лютого вона вкотре зібрала педагогів-позашкільників у Надвірнянському райцентрі дитячої творчості, де у рамках районного семінару-практикуму для методистів та керівників гуртків позашкільних навчальних закладів відбувся майстер-клас «Український оберіг». Керівник гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Олена Менделюк подала цікаві факти з історії цього промислу, розповіла про традиції виготовлення оберегів в Україні та про їхню символіку і закликала педагогів частіше звертатися у своїй роботі до української етнопедагогіки. Під її пильним оком присутні власноруч сплели та оздобили обереги. Учасникам семінару представили виставку виробів із лози вихованців гуртка «Захоплююче лозоплетіння».

Підсумувала роботу семінару Лілія Івасик, відзначивши високий рівень підготовки та проведення майстер-класу, а в. о. директора РЦДТ Лілія Грицюк подякувала всім за плідну і творчу співпрацю.

Прикрасило районний семінар-практикум свято до Міжнародного дня рідної мови «Рідна мова чиста, як роса», яке підготували вихованці літстудії «Лунарія» (кер. Світлана Ткачук). Літстудійці читали власні вірші, дівчата з танцювального гуртка (кер. Мирослава Максим’юк) подарували гостям дві хореографічні композиції, а Юлечка Шевчук виконала пісню «Я маленька українка» (вихованка Наталії Боднарчук).

Оксана ЦЮРАК,

методист Надвірнянського РЦДТ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!