Газета по-надвірнянськи
 

Руслан Зелик провів зустрічі з краянами

18 березня 2013, 12:15 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 734 переглядів

10 березня ц. р. народний депутат України від ВО «Свобода» Руслан Зелик відвідав низку населених пунктів Прикарпаття. Свободівець взяв участь у заходах з нагоди Шевченківських днів та поінформував громаду про роботу фракції націоналістів у парламенті. Руслан Зелик пообіцяв сприяти у розв’язанні нагальних проблем громад селища Делятин та села Гаврилівка.

За словами народного депутата, «Свобода» пройшла політичну школу, яка є достатньою для того, щоб працювати на всіх рівнях від місцевого самоврядування до вищого законодавчого органу країни. – Ми пройшли довгий політичний шлях не для того, щоб зараз стати респектабельною частиною депутатського корпусу, а для якісних структурних та еволюційних змін у країні. Частина опозиції в минулому скликанні парламенту була деморалізована домінуванням регіоналів. Зараз ми ламаємо попередній політичний клімат, незважаючи на те, що нас є тільки 37 депутатів. Робота парламенту, з нашого боку, буде плідною та ефективною. Депутати нашої фракції підготували і вже внесли на розгляд комітетів парламенту 37 нових законопроектів, покликаних змінити економічну та соціальну ситуацію в країні, – підкреслив Руслан Зелик.

Націоналіст наголосив, що принципова позиція депутатів змусила владу поступитися в питаннях персонального голосування. Це довело мільйонам українців, що «регіональну орду» можна здолати.

Народний депутат Руслан Зелик Шевченківські дні відзначив із надвірнянцями. «Ми, націоналісти, вважаємо Тараса Шевченка духовним світочем та тим Кобзарем, який започаткував ідею українського націоналізму». В народному домі Делятина він висловив сподівання, що Україна, яка сьогодні далека від шевченківського бачення та від того, яке мають українські націоналісти, відповідно до заповітів Шевченка «Та добре вигострить сокиру та й заходиться вже будить» тих, котрі сплять, бо не відчувають у собі українського духу.

На своїй малій Батьківщині, у селі Гаврилівка, Руслан Зелик ознайомився із найнагальнішими проблемами місцевої громади. Серед них – незадовільний стан автошляхів, необхідність допомогти церковній громаді у зведенні храму в селі. Ще будучи депутатом Івано-Франківської обласної ради, Руслан сприяв виділенню коштів на ремонт та перекриття даху над дитячим садочком, які надійдуть з облбюджету вже цього року. Депутат-націоналіст зобов’язався сприяти у розв’язанні інших проблем громади.

Про ці події поінформувала прес-служба райорганізації ВО «Свобода».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!