- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Система розправилася з Борцем

Posted By Модератор On 29.03.2013 @ 13:30 In Духовність | No Comments

Цього тижня минуло 14 років від дня трагічної загибелі В`ячеслава Чорновола. 25 березня 1999-го полум`яний борець і безкомпромісний патріот загинув за нез`ясованих обставин в автокатастрофі на шосе під Борисполем, на п`ятому кілометрі автотраси Бориспіль-Золотоноша.

[1]Автомобіль Чорновола врізався у КамАЗ із причепом, котрий розвертався посеред шосе. В`ячеслав Чорновіл і його водій Євген Павлов загинули на місці, прес-секретаря лідера НРУ Дмитра Понамарчука госпіталізували з важкими травмами. Пізніше внаслідок серцевого нападу помер один із трьох пасажирів КамАЗу.

Соратники В`ячеслава Чорновола та його син Тарас Чорновіл, а також уся прогресивна громадськість України вважають його загибель політичним убивством.

На місці загибелі встановлено справжній козацький хрест. Поховано В. Чорновола на центральній алеї Байкового кладовища.

Усі обставини смерті Великого Українця не з`ясовані й до цього часу. Через рік після жахливої трагедії В`ячеславові Чорноволу посмертно присвоїли звання Героя України з удостоєнням ордена Держави – за визначний особистий внесок у національне відродження України, послідовне відстоювання ідеї побудови самостійної Української держави, активну громадську і політичну діяльність. Але сучасній Україні так не вистачає живого Чорновола…

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/03/systema-rozpravylasya-z-bortsem/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/03/chornovil_vyacheslav.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.