- Народна Воля - http://volya.if.ua -

«Українська мова – мова калинова»

Posted By Модератор On 18.03.2013 @ 12:12 In Духовність | No Comments

Цей захід провели у Чорноославській ЗОШ І-ІІІ ст. з ініціативи вихователя групи продовженого дня Наталії Грещук та класного керівника 1-го класу Ганни Нагорняк. Ведуча Віталіна Крайлюк розпочала свято словами: Любіть Україну у сні й наяву,// Вишневу свою Україну,// Красу її вічно живу і нову// І мову її солов`їну.

[1]

На світлині Василя Поповича: педагоги зі своїми вихованцями під час заходу

Цікаво й зворушливо виступали юні вихованці Ярослава Бендус, Інна Левкун, Валентин Данилюк, Василь Левкун, Іванна та Уляна Петриянчуки.

Школярі подивували батьків та вчителів розмаїттям талантів: декламували вірші, співали. Свято наповнили мереживом пісень про мову та Україну. Директор школи Наталія Козловська подякувала педагогам та першокласникам за чудове свято, а Наталія Грещук почастувала усіх солодощами.

Вл. інф.

Українську мову знай – гарно й чемно розмовляй

Під таким девізом пройшов Тиждень української мови у Чорноославській ЗОШ І-ІІІ ст.

Мар`яна Бендус, учитель української мови, з учнями 10-го класу випустила газету до Дня рідної мови. А яке чудо-свято подарувала вчитель української мови Стефанія Панько у формі КВК. Разом із директором школи, вчителем української мови Наталією Козловською зуміли у короткій формі донести до глядачів цікаві запитання з різних розділів мови, а також інсценізувати українську народну пісню.

Надія Шуверюк організувала конкурс на краще ведення зошитів, а також на виконання всіх класних і домашніх робіт. Долучилася до проведення свята й учитель світової літератури Наталія Жолобчук, яка повідомила, що багато зарубіжних письменників  писали свої вірші про Україну.

Підсумовуючи наші успіхи у проведенні різних заходів, хочеться сказати: Мова – державна перлина.// Нею завжди дорожіть:// Без мови немає країни –// Мову, як матір любіть.

Марія МЕЛЬНИК,

заступник директора з навчально-виховної роботи Чорноославської ЗОШ І-ІІІ ст.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/03/ukrajinska-mova-mova-kalynova/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/03/svjato-ukrmovy.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.