Газета по-надвірнянськи
 

Вдячність – міському голові

29 березня 2013, 13:33 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 771 переглядів

Ми проживаємо на відрізку вул. Річної у райцентрі, яка утворює провулок, який з однієї сторони закритий для проїзду транспорту. Тому скільки пам`ятаємо, в наш куток (а таку офіційну назву мала ця частина вулиці в минулому) ніколи не заїжджала ніяка снігозбиральна техніка. А це приблизно 100-110 метрівдороги.

Та ситуація змінилася з того часу, коли надвірнянці обрали головою міста п. З. Андрійовича. Особливо ми відчули це, коли настала зима. З перших днів своєї першої каденції він почав працювати за принципом «влада – для народу». Так працює і тепер після другого обрання його мером міста.

Після снігової стихії 15-16 березня наш куток добре розчистили. Ми дуже раді. Самим вручну довелося б надто важко, тим більше, що тут проживають майже самі пенсіонери. Тому від щирого серця дякуємо за турботу про нас міському голові п. Зіновію Андрійовичу, молодому, енергійному депутатові В. Будзаку, керівникам комунальних підприємств «Надвірнашляхбуд» п. Оліверу Савчинцю та «Надвірнаводоканал» п. Василеві Литвинюку за надану техніку, а також їх працівникам водіям М. Яцюку та В. Шуляку. Бажаємо Вам міцного здоров`я і ще довго працювати для блага людей.

З повагою і вдячністю

Іванків О. Д., Гринішак Д. Д., Дунець О. М., Пушкар І. В., Дем`янчук Т. В., Павлюк В. Р., Дем`янчук Г. В., Пліщук І. І.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!