Газета по-надвірнянськи
 

Влада й громада мають працювати на спільний результат

1 березня 2013, 11:50 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 912 переглядів

Така думка пронизувала тематику сходів селян у Гаврилівці минулої неділі з участю голови райдержадміністрації Юрія Касіянчука. Бо саме від зусиль і конкретної співпраці сільської і районної влади у тісному контакті з жителями села справи у цьому населеному пункті помітно вирізняються на фоні господарок в інших селах району.

Сільський голова Роман Даців у своєму звіті за минулий рік відзначив, що провели майже три кілометри вуличного освітлення вартістю 56 тис. грн. (з них 17 тис. із райбюджету, 1,2 тис. – внесок громади, решту – із сільського бюджету). Щоправда, це лише четвертина від потреби в освітленні усього села. Ще треба додати 8 світильників й оформити відповідну дозвільну документацію у РЕМі, для чого також потрібні кошти.

Що стосується благо­устрою, то біля колгоспного двору та від урочища Сениловець до річки Ворона вирубані чагарники, ліквідовані також стихійні сміттєзвалища. Для соціального захисту жителів села із сільської скарбниці використано 9 тис. грн., з них 2 тис. на премії обдарованим школярам – призерам шкільних олімпіад та 7 тис. грн. для односельчан, які потрапили у складні життєві ситуації. Є в селі і своя спортивна гордість – баскетбольна, волейбольна і футбольна команди. У будинку культури оновили півтора сотні крісел, однак тут потребує заміни підлога та система опалення. Про участь громади, сільської і районної влади у відновленні сільського дитсадка і відкриття його третьої групи йдеться в окремій нинішній фотопублікації.

Сільський голова вдячний місцевим підприємцям за підтримку, зокрема, Василеві Гараздюку, Анатолію Даціву, Василеві Пинчуку, Василеві Бойку, Василеві Гевкалюку, Анатолію Гараздюку, Іванові Сем`яніву та іншим. Окрема вдячність сільської влади народному депутату України Юрію Дерев`янку та благодійному фонду його імені за пробурену водну свердловину та встановлення водопроводу для дитсадка, придбання 15-ти вікон для школи і 24-х для нового храму та 25 тонн цементу для спорудження цього храму (отець Роман Григораш просив сприяння для перекриття храму). Тішить і те, що Гаврилівська сільська рада виграла проект у третьому обласному конкурсі проектів і програм органів місцевого самоврядування й отримала змогу перекрити дах дитсадка у цьому році.

Цьогоріч у райбюджеті передбачено 15 тис. грн. на заміну водопроводу в школі. Усього торік у селі на різних об`єктах виконано робіт і придбано товарів і матеріалів майже на 400 тис. грн. із сільського і районного бюджетів, плюс внесок громади майже 300 тис. грн.

Голова РДА Юрій Касіянчук пообіцяв своє сприяння у міру можливостей щодо продовження робіт з облаштування шкільного басейну. Районна влада при сприянні обласної і центральної влади все-таки вишукуватиме резерви для покращення доріг; по суті перевірить факти, викладені у зверненні громади, щодо вирубування лісів районним спец­агролісгоспом, вживе заходів для покращення пасажирських автоперевезень, зокрема, і дітей до дитсадка.

Іван ГРИДЖУК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!