- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Запобігаємо лихові разом

Posted By Модератор On 29.03.2013 @ 13:32 In Влада | No Comments

Як проінформував начальник служби цивільного захисту у Надвірнянському районі ДСНС в Івано-Франківській області, підполковник служби цивільного захисту Роман Плитус у зв’язку зі складними погодними умовами 22-25 березня і згідно із вказівкою Державної служби із надзвичайних ситуацій у центрі Надвірної розгорнули пункт обігріву.

  [1] [2]

Начальник служби цивільного захисту у районі Роман Плитус разом із рятувальниками потурбувався про безперебійну роботу пункту обігріву у центрі Надвірної

За станом на 28 березня у ньому побувало п’ятдесят вісім краян. Пункти обігріву функціонують також у Надвірнянській центральній районній, Ланчинській та Делятинській міських лікарнях. Вони працюватимуть поки температура не зменшиться до позначки – 5 за Цельсієм. Працівники ДПРЧ-11 допомогли 27 водіям, які опинилися у снігових заметах. Внаслідок стихійного лиха 22-25 березня утруднився проїзд автодорогами Яремче-Коломия і Надвірна-Яремче. На сьогодні з усіма населеними пунктами Надвірнянського району встановлено сполучення.

Василь ІВАСЮК (текст і світлини) «Народна Воля»


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/03/zapobihajemo-lyhovi-razom/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/03/IMG_0002.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/03/IMG_0011.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.