Газета по-надвірнянськи
 

Звіт депутата Надвірнянської районної ради Андрія Карманського

29 березня 2013, 13:24 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 953 переглядів

(Верхньомайданський виборчий округ № 7, член фракції ВО «Батьківщина», голова постійної лічильної комісії районної ради, член постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій).

Шановна громадо Надвірнянщини!

Виконуючи рішення Надвірнянської районної ради, норми Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пропоную Вашій увазі звіт про роботу, яку я виконував у межах наданих мені депутатських повноважень.

У зв’язку з тим, що в газеті «Народна Воля» звертаюся до Вас вперше, у цьому звіті подам інформацію про роботу, яку я виконував з моменту обрання мене депутатом. Щорічні звіти Ви можете переглянути на сайті села Верхній Майдан за адресами http://vmaydan.com/blog-andr-ya-karmanskogo та http://vk.com/karmanskyy

У своїй депутатській діяльності я керувався Конституцією та Законами України. З початку обрання мене депутатом брав участь у всіх пленарних засіданнях районної ради та більшості засідань постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.

Будучи обраним у Верхньомайданському в/о №7, значну частину своїх зусиль я спрямовував на виконання доручень жителів Верхнього Майдану. Серед проблем, які найбільше турбують верхньомайданців, значну увагу надавав вирішенню наступних:

Добудова підвідного газопроводу «Надвірна – Ланчин»

24 травня 2012 року на сесії районної ради прийняли ініційоване мною та депутатом Іваном Забронським звернення Надвірнянської районної ради до Кабінету Міністрів України та до Верховної Ради України. 12 липня торік я побував на прийомі у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості. 31 липня організував кілька дзвінків від жителів Верхнього Майдану на «гарячу лінію» цього міністерства. Також із даного питання я активно спілкувався з представниками районної та обласної влади, але через відсутність коштів будь-яких позитивних результатів щодо добудови підвідного газопроводу Надвірна-Ланчин досягнути не вдалося.

Ремонт дороги Верхній Майдан – Надвірна

5 січня торік районна рада підтримала мій депутатський запит щодо включення у перелік першочергових заходів з ремонту доріг у Надвірнянському районі ремонт автомобільної дороги Надвірна – Верхній Майдан. Через відсутність необхідного фінансування провели тільки ямковий ремонт дороги.

Допомога Верхньомайданській ЗОШ І-ІІ ст.

Два роки поспіль кращі учні Верхньомайданської ЗОШ отримували цінні призи за успіхи у навчанні, а школа – кілька футбольних та волейбольних м’ячів. До дня Святого Миколая першокласники отримали розмальовки з основами дорожнього руху.

Будівництво паливної котельні для Верхньомайдан­ської ЗОШ І-ІІ ст.

Питання будівництва паливної котельні вдалося успішно вирішити в 2012 році. Вона повністю готова і буде введена у експлуатацію найближчими днями.

Швидкісний доступ до мережі Інтернет

5 січня торік я звернувся до керівництва РДА із запитом щодо вирішення проблеми доступу до мережі Інтернет жителів с. Верхній Майдан. 23 листопада цього ж року написав звернення на ім’я генерального директора «Інтертелеком». Продовжую вести перемовини з представниками Інтернет-провайдерів «Уарнет» та «Біос Комп’ютер» щодо встановлення у Верхньому Майдані їхнього передавача.

Вуличне освітлення

У 2011 році 12 тис. грн. із районного та обласного бюджету виділили на встановлення у Верхньому Майдані вуличного освітлення. На сьогодні розроблено проект та закуплено частину необхідного обладнання.

Кошти депутатського фонду

Як депутат районної ради я мав у 2011 році 2000 грн. на виконання депутатських повноважень. Із них 1500 грн. спрямував на допомогу жителям Верхнього Майдану, 500 грн. – на прохання інших депутатів районної ради скерував на допомогу жителям району. У свою чергу, на моє прохання голова районної ради Василь Попович виділив 500 грн. на допомогу жителю Верхнього Майдану.

Торік зі свого фонду 1000 грн. я скерував на допомогу жителям Верхнього Майдану, а 1000 грн. – на допомогу жителям району.

Різне

10 тис. грн. виділили з районного бюджету на ремонт огорожі навколо символічної могили на місці бою сотні УПА «Чайки». За ці кошти закупили значну частину необхідних будівельних матеріалів, а роботи з відновлення огорожі розпочнуть навесні цього року.

Десять жителів села торік безкоштовно отримали річну передплату на газету «Народна Воля».

За активну депутатську роботу мене відзначили у 2011 році Грамотою голів районної ради та районної державної адміністрації, а у 2012 році – Грамотою голови обласної ради.

Що стосується роботи для всієї громади району

Торік я розпочав співпрацю з Надвірнянською школою-інтернатом. Завдяки об’єднанню зусиль жителя Верхнього Майдану Михайла Лозинського, начальника відділу освіти РДА Михайла Винника, заступника начальника відділу освіти Олега Ковальчука, директора школи-інтернату Мирослава Карпенюка вдалося організувати одноденну поїздку у ТК «Буковель» 50-ти вихованцям інтернату. Я долучився також до організації поїздки для дітей з інтернату в кінотеатр в Івано-Франківську.

У 2011 – 2012 роках я сприяв організації у нашому районі фестивалю коляд «На Рождество» та етнофестивалю «ДженджурФист».

Пріоритетні завдання, які я ставлю перед собою на 2013 рік:

1. Відстоювання інтересів громади району.

2. Добудова підвідного газопроводу Надвірна – Ланчин (отримання 4,5 млн. грн.).

5. Розвиток спорту в районі.

6. Вирішення проблеми вивезення сміття.

7. Підтримка талановитої молоді.

8. Покращення якості доступу до мережі Інтернет.

9. Залучення інвестицій у село та район (участь у інвестиційних проектах та програмах).

Більшість із того, що зроблено торік, було б неможливе без постійної підтримки та допомоги з боку отця-ліцензіята Михайла Федоріва, першого заступника голови обласної ради Олександра Левицького, голови районної ради Василя Поповича, заступника керівника виконавчого апарату районної ради Ігоря Писклинця, депутатів обласної ради Андрія Троценка та Арсена Сідаша, начальника відділу освіти РДА Михайла Винника, Верхньомайданського сільського голови Михайла Колинецького, жителів Верхнього Майдану Олега Карманського, Василя Токарука, Василя Гусака, Федора Онуфрака, Олени Лозинської, Ярослава Свідрака та багатьох інших.

Щиро дякую Вам за допомогу та поради!

З повагою

депутат Надвірнянської районної ради

Андрій КАРМАНСЬКИЙ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!