Газета по-надвірнянськи
 

Аптека «САЛЬВЕ» – якість ліків європейського рівня

12 квітня 2013, 10:56 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 944 переглядів

Здоров`я – це найбільше багатство, яке є у кожної людини. Але в умовах сьогодення воно надзвичайно вразливе. Занедбане довкілля, шкідливі звички, стреси та інші чинники негативно впливають на його стан. Важливо не лише вчасно виявити захворювання, але й кваліфіковано підійти до його лікування. Так вже склалося, що аптекарям ми довіряємо більше ніж лікарям, адже вони знають про медикаменти все. Нещодавно у місті Надвірна, на вулиці Грушевського, 4 поруч із супермаркетом «Колібріс» відкрила для відвідувачів свої двері одна з аптек мережі «Сальве». Історією розвитку мережі та особливостями роботи аптек «Сальве» з нами люб’язно поділилася завідувачка аптеки №34 Іванна Клюшта.

Аптека «Сальве» у Надвірній

Пані Іванно, що означає назва «Сальве», яка історія мережі та звідки вона походить?

– Назва «Сальве» у перекладі з латинської мови означає – «Бажаємо здоров`я», що вже саме по собі спонукає наших клієнтів до швидшого одужання. Першу аптеку «Сальве» відкрили у 2001 році у місті Луцьку, тоді і розпочався процес нашого становлення. За останні чотири роки наші аптеки з`явилися у восьми областях Західної України. Такому стрімкому росту сприяло те, що у 2008-му власником мережі стала англійська компанія, яка інвестувала значні кошти у розвиток, завдяки чому відкрили більше ста аптек.

Отже, «Сальве» – це мережа аптек європейського рівня? Чим саме приваблива аптека «Сальве» для клієнта, адже зараз аптек дуже багато?

– Досвід європейських аптек важко застосувати у нас, бо є дуже велика розбіжність у законодавстві, але такі стандарти роботи, як чітке дотримання корпоративного стилю, використання сучасних технологій, навчання персоналу та контроль якості продукції, яку реалізовують у наших аптеках, ми частково переймаємо у них.

Нашу привабливість формує ціла низка переваг та особливостей, які криються у самій роботі аптеки, зокрема, привітний, ввічливий та кваліфікований персонал аптек «Сальве», помірні ціни, один із найширших асортиментів якісних лікарських засобів, дитячого харчування та гігієни, ортопедичних виробів, тонометрів та глюкометрів, інгаляторів і небулайзерів, а також лікувальної косметики таких відомих марок, як Vichi, Eucerin, Bioderma таLa Roсhe.В аптеці «Сальве» є можливість замовити будь-які лікарські засоби, зареєстровані в Україні та дозволені до відпуску в аптечних закладах, та отримати їх протягом двох днів. Для зручності наших клієнтів у торговому залі аптек встановлено апарати для безкоштовного вимірювання тиску. Для постійних клієнтів діє система знижок, а щонеділі – акція «Економний вихідний», що дає змогу отримати знижку у розмірі 10 % на всі медикаменти.

Аптека «Сальве» відпускає медикаменти для людей, хворих на гіпертонію, за «Пілотним проектом» із урахуванням референтних цін, що дає змогу хронічним хворим економити значні кошти.

У нас впроваджена програма «Орандж кард». Суть її у відпуску препаратів (Серетид) для лікування астми хронічним хворим за цінами, нижчими від закупівельних.

Також нещодавно розпочав свою роботу новий проект для матусь «Малятко», який передбачає оптимальні ціни на дитяче харчування, аксесуари та косметику.

Загалом, уся наша робота спрямована, щоб забезпечити клієнтів аптеки «Сальве» усім необхідним, у зручний час та за помірними цінами.

Останнім часом дуже гостро постало питання якості лікарських засобів. По телебаченню та й у пресі повідомили, що в деяких аптеках виявили неякісні ліки. Яким чином забезпечують контроль якості лікарських засобів, що надходять в аптеку «Сальве»?

– Контроль якості ліків розпочинається вже при виборі постачальника. Ми працюємо тільки з найбільшими дистриб’юторами лікарських засобів в Україні, які дотримуються всіх умов зберігання та транспортування медикаментів. Кожен лікарський засіб, що реалізують у мережі аптек «Сальве», має сертифікат якості та зареєстрований в Україні й проходить вхідний контроль в аптеці, уповноважена особа перевіряє його на відповідність усіх документів.

Ми цінуємо кожного клієнта. Тому для нас дуже важливо, щоб в аптеках мережі продавали тільки якісну продукцію, адже ми працюємо заради Вашого здоров’ я!

Пані Іванно, що Ви побажаєте нашим читачам та клієнтам аптек «Сальве»?

– Бажаю усім бути здоровими та життєрадісними, адже гарний настрій – це запорука хорошого здоров`я!

Заходьте: м. Надвірна, вул. Грушевського, 4. Телефонуйте: 067-370-75-48. Відвідайте: www.salve.com.ua

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!