Газета по-надвірнянськи
 

Береги Прута стали чистішими

26 квітня 2013, 11:59 | Рубрика: Влада, Новини Версія для друку Версія для друку 864 переглядів

У День довкілля, 20 квітня, не залишилися осторонь і представники райорганізації ПП «Фронт Змін». Зокрема, за участі голови районної ради Василя Поповича та її депутатів Івана Забронського, Юрія Голінея, Івана Яновського, а також жителів Ланчина прибирали береги річки Прут у зоні масового відпочинку.

Люди старанно працювали, щоб зробити береги річки безпечними та чистими. Приємно вразило, що випадкові перехожі також із ентузіазмом приєднувалися до прибирання. За пропозицією учасників, такі заходи потрібно проводити не тільки у День довкілля, а систематично, хоча б раз у місяць.

– Це хороший захід, тим паче, що в районі є що прибирати, – зауважив очільник районної організації «Фронту Змін» Василь Попович і додав, що особливу увагу варто звернути на прибирання доріг та придорожніх смуг, берегів річок у місцях літнього купання, чим депутати та члени організації займуться найближчим часом. І найголов­ніше, такі акції мають стати систематичними і стати завданням кожного свідомого громадянина. Адже якщо кожен стежитиме за станом довкілля, хоча б поблизу свого житла та улюблених місць відпочинку, уже незабаром Україна знову стане чистою і ми не муситимемо хвилюватися за здоров’я наших дітей, які гратимуться в парках та на берегах річок. Кожен має нести власну відповідальність перед майбутніми поколіннями за наш рідний край.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!