Газета по-надвірнянськи
 

Декларація онлайн

12 квітня 2013, 10:47 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 736 переглядів

Перший заступник начальника ДПІ у Надвірнянському районі Мирослава Гринчук на брифінгу мовила про декларування доходів в електронному вигляді.

Зокрема, підлягають оподаткуванню доходи, отримані не від податкових агентів, за кордоном, від здійснення операцій із цінними паперами та надання майна в оренду, виграші, успадковане майно, подарунки та інше. Крім цього фізична особа повинна самостійно визначити суму податкового зобов’язання і сплатити його до 1 серпня ц. р. Деякі декларанти матимуть право на знижку, це є документально підтверджена сума витрат платника податку на придбання товарів, оплату робіт чи послуг. Сюди відносять пожертви та благодійні внески неприбутковим організаціям, оплата навчання, допоміжних репродуктивних послуг та державних із усиновлення дитини, іпотеки, страхових внесків та ін.

Новацією цьогорічної кампанії стала можливість задекларувати свої доходи через мережу Інтернет, зазначила Мирослава Гринчук. Для користування цією послугою треба безкоштовно отримати у ДПІ у м. Івано-Франківську електронний ключ цифрового підпису та необхідне програмне забезпечення. На офіційному веб-порталі податкової служби розміщений спеціальний банер «Декларація онлайн».

Як поінформувала Мирослава Гринчук, у районі намітилася позитивна тенденція щодо подання декларацій. Також вона нагадала, що задекларувати доходи можна до 1-го травня ц. р.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!