Газета по-надвірнянськи
 

Дотримуйтеся вимог електробезпеки при підтопленні будівель!

5 квітня 2013, 10:59 | Рубрика: Здоров`я Версія для друку Версія для друку 616 переглядів

Івано-Франківський обласний центр з гідрометеорології попередив ПАТ «Прикарпаттяобленерго» про подальший підйом води на ріках області. У зв’язку з таненням снігу та сильними опадами 4-5 квітня рівень води у річках може піднятися до 1,5 метра аж до виходу води на заплаву.

У Рогатинському та Тисменицькому районах передбачають досягнення відміток початкового затоплення окремих будинків та садиб. Тому ПАТ «Прикарпаттяобленерго» нагадує правила електробезпеки, яких слід дотримуватися у випадку надзвичайних ситуацій.

Адже внаслідок підтоплення житлових будинків, допоміжних господарських приміщень, підвалів тощо існує ймовірність пошкодження ізоляції електропроводок, електродвигунів та іншого електричного обладнання. А це може призвести до нещасних випадків через ураження електричним струмом. Тому перш ніж подати напругу в місця, які були попередньо відключені (розетки, світильники, вимикачі, розподільчі щити тощо), слід переконатися, що дане обладнання і проводка не були затоплені.

Енергетики звертають увагу: якщо електрообладнання і електропроводка піддавалися дії вологи, рекомендуємо утриматися від подачі напруги до повного висихання та проведення після цього вимірювання опору ізоляції.

Слід також пам’ятати про небезпеку, яку несуть об’єкти електроенергетики: лінії електропередачі та трансформаторні підстанції. Правилами охорони електричних мереж забороняється стороннім особам проникати на території і в приміщення трансформаторних підстанцій, здійснювати самовільне переключення електричних апаратів та підключення електроустановок до електричних мереж, а також підніматися на опори ліній електропередачі.

При проблемах з електропостачання телефонуйте: 0 800 50 40 20.

Відділ інформаційної політики ПАТ «Прикарпаттяобленерго».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!