- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Дотримуйтеся вимог електробезпеки при підтопленні будівель!

Posted By Модератор On 05.04.2013 @ 10:59 In Здоров`я | No Comments

Івано-Франківський обласний центр з гідрометеорології попередив ПАТ «Прикарпаттяобленерго» про подальший підйом води на ріках області. У зв’язку з таненням снігу та сильними опадами 4-5 квітня рівень води у річках може піднятися до 1,5 метра аж до виходу води на заплаву.

У Рогатинському та Тисменицькому районах передбачають досягнення відміток початкового затоплення окремих будинків та садиб. Тому ПАТ «Прикарпаттяобленерго» нагадує правила електробезпеки, яких слід дотримуватися у випадку надзвичайних ситуацій.

Адже внаслідок підтоплення житлових будинків, допоміжних господарських приміщень, підвалів тощо існує ймовірність пошкодження ізоляції електропроводок, електродвигунів та іншого електричного обладнання. А це може призвести до нещасних випадків через ураження електричним струмом. Тому перш ніж подати напругу в місця, які були попередньо відключені (розетки, світильники, вимикачі, розподільчі щити тощо), слід переконатися, що дане обладнання і проводка не були затоплені.

Енергетики звертають увагу: якщо електрообладнання і електропроводка піддавалися дії вологи, рекомендуємо утриматися від подачі напруги до повного висихання та проведення після цього вимірювання опору ізоляції.

Слід також пам’ятати про небезпеку, яку несуть об’єкти електроенергетики: лінії електропередачі та трансформаторні підстанції. Правилами охорони електричних мереж забороняється стороннім особам проникати на території і в приміщення трансформаторних підстанцій, здійснювати самовільне переключення електричних апаратів та підключення електроустановок до електричних мереж, а також підніматися на опори ліній електропередачі.

При проблемах з електропостачання телефонуйте: 0 800 50 40 20.

Відділ інформаційної політики ПАТ «Прикарпаттяобленерго».


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/04/dotrymujtesya-vymoh-elektrobezpeky-pry-pidtoplenni-budivel/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.