Газета по-надвірнянськи
 

Дитячі долі – у руках дорослих

26 квітня 2013, 11:23 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 624 переглядів

У нашій державі щорічно 30 вересня відзначають День усиновлення. Це особлива дорога батьківства, благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами як для дитини, так і для дорослого.

Сироти… позбавлені… відібрані… Такі сумні приписи можна побачити в офіційних документах служби у справах дітей райдерж­адміністрації. Усі ці діти різні, кожен має свою життєву історію, та об’єднує усіх їх одне бажання – мати міцну дружню родину, бути сенсом життя для мами й тата, а не важким тягарем… Явище соціального сирітства, на жаль, отримало на Україні широке розповсюдження за останні роки. І якщо раніше сиротою вважалася дитина, яка залишилася без батьків, то тепер так називають тих, котрі при живих батьках обділені батьківською турботою.

На сьогодні в Україні для таких дітей робиться немало. Насамперед, це пошук сімей, які могли б взяти дітей на виховання і сумісне проживання. Бо ж яким би гарним не був інтернат, усі діти мріють про свою родину, з мамою і татом, братиками і сестричками. Де панували б любов і щирі почуття. Не будьте байдужими до долі цих маленьких дітей. Їм теж потрібна родина.

Якщо у вас виникло бажання взяти дитину у свою родину (під опіку, піклування, усиновлення, створення прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу), прохання звертатися до служби у справах дітей райдержадміністрації за адресою: майдан Шевченка, 33, м. Надвірна (праве крило, 4-ий поверх, каб. 47, 48; тел. 2-91-74).

Ольга ДЕМ`ЯНЧУК,

спеціаліст І категорії сектора з питань усиновлення опіки піклування та сімейних форм виховання дітей служби у справах дітей РДА.

Тетяна ВАДЮК,

в. о. начальника служби у справах дітей РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!