Газета по-надвірнянськи
 

Фахівці тлумачили земельну реформу

26 квітня 2013, 12:32 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 744 переглядів

Перед початком семінару під орудою першого заступника голови РДА Володимира Калічка голова районної ради Василь Попович спільно з ним нагородив працівників відділення ДАІ райвідділу УМВС за активну участь у ліквідації наслідків зимової стихії 15-16 березня ц. р. Спільної подяки голів районної ради та райдержадміністрації удостоївся старший інспектор ДАІ Василь Гаджега, спільної грамоти – інспектор ДАІ Дмитро Олійник.

Семінар для сільських, селищних і міського голів та секретарів цих рад на тему «Органи місцевого самоврядування та розвиток громадського суспільства у селі (селищі) – основа зміцнення сільської економіки і збереження сільських територій» зумовлений вимогами часу, нинішніми викликами нелегкого життя сільських трударів. Адже саме вони порушують перед обласною виконавчою владою чимало проблем зі сфери земельних відносин. Це власне і стало стимулом для голови ОДА Михайла Вишиванюка ініціювати такі семінари з участю фахівців з області для керівників органів місцевого самоврядування, виробників сільськогосподарської продукції тощо, зазначалося під час роботи семінару, програму якого розробили за сприяння заступника голови ОДА Василя Бруса.

Актуальні теми земельних відносин та широкий спектр дотичних до них питань висвітлили у своїх виступах заступник начальника Держ­земагентства в області Яро­слав Спасів, заступник начальника, керівник відділу державної реєстраційної служби ГУ юстиції в області Ольга Сав`юк, перший заступник начальника Держ­інспекції сільського господарства в області Андрій Івасів, заступник голови Івано-Франківського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації сільських і селищних голів Оксана Шалаута, перший заступник департаменту агропромислового розвитку ОДА Василь Ємчук, а також голова громадської ради при департаменті агропромислового розвитку ОДА, дорадник, виконавчий директор громадської організації «Івано-Франківська обласна сільськогосподарська дорадча служба» Василь Довбня.

Учасники семінару, сільські, селищні, міський голови та секретарі місцевих рад почерпнули для себе чимало корисної інформації, прийнятної для практичного застосування у своїй діяльності; одержали вичерпні відповіді на питання, крім тих, розв`язання яких лежить у компетенції законодавчого органу влади.

Дарина ОЛЕСЬ.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!