Газета по-надвірнянськи
 

Форум лідерів учнівського самоврядування

5 квітня 2013, 10:56 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 652 переглядів

19 березня у готельному комплексі «Надія» в Івано-Франківську під гаслом «Твоя ініціатива – твоє майбутнє» відбувся форум лідерів учнівського самоврядування нашої області.

За «круглим столом» учасники поділилися своїми досягненнями, обмінялися досвідом роботи і просто поспілкувалися. У форумі взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Левицький, директор департаменту освіти, науки, молоді та спорту ОДА Сергій Дерев’янко, перший заступник директора та головний спеціаліст департаменту освіти, науки, молоді та спорту ОДА Володимир Дутчак і Олена Римарук.

Як лідер учнівської молоді Надвірнянського району, я також розповіла про успіхи і корисні справи учнівської молоді та звернула увагу на проблеми, які нас хвилюють. Керівникам області сподобався мій імпровізований виступ. Надзвичайно приємно було отримати подяку раді учнівського самоврядування Надвірнянщини за внесок у розвиток учнівського самоврядування Прикарпаття.

Представники учнівської молоді самостійно обрали голову учнівського самоврядування області, а також подивилися майстер-клас «Школа європейського етикету».

Маряна БУНІЙ,

учениця 11 класу,

президент учнівського парламенту Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. 2.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!