Газета по-надвірнянськи
 

Головою облорганізації Партії Регіонів знову обрали Василя Чуднова

5 квітня 2013, 11:11 | Рубрика: Політика Версія для друку Версія для друку 640 переглядів

30 березня прикарпатські регіонали провели звітно-виборну конференцію Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів, участь в якій взяли член Президії Політради, керівник Центрального апарату Партії регіонів Олександр Кушнір та начальник управління по роботі з регіонами Ярослав Коновалюк.

Головні питання порядку денного обласної конференції стосувалися обрання голови парторганізації, нового складу Ради та Контрольної комісії.

Нагрудним знаком Партії регіонів нагороджено голову обласної організації Василя Чуднова, голову контрольної комісії Василя Горчака та керівника Богородчанської райпарторганізації Ігоря Семківа.

Доповідаючи про роботу Ради облорганізації ПР, її голова Василь Чуднов зупинився на конкретних напрямках діяльності, які проводилися партійцями у звітний період. Він, зокрема, зазначив, що «всю організаторську та політично-масову роботу парт­організації спрямовували на розбудову партійних структур, збільшення кількісного та якісного складу партійних організацій, зміцнення їх кадрового потенціалу, організацію та проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів». У складі облорганізації є 14 районних, 5 міських та 1042 первинних парторганізацій. За звітний період її чисельність збільшилась майже у 7 разів (у січні 2009 р. на обліку перебувало 3214 членів партії, у січні 2013 р. – 22 393). До місцевих рад на виборах 2010 р. обрано 538 депутатів (у 2007 році – лише 14). У переважній більшості районних, міських рад створені фракції Партії регіонів. У кожному населеному пункті, на території кожної виборчої дільниці працюють первинні партійні організації (у січні 2009-го працювали 224 первинних партосередки, у січні цього року – 1042). У звітному періоді значно зріс рейтинг обласної організації Партії регіонів в області, про що переконливо свідчать підсумки виборчих кампаній.

Василь Чуднов зауважив, що малоефективною є робота депутатського корпусу членів партії, які працюють в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування. Недостатнім є публічний діалог із жителями області за посередництвом обласних та місцевих ЗМІ. В окремих районах мало уваги надають активізації та вдосконаленню партійної роботи.

Пріоритетними у роботі обласної та місцевих партійних організацій на наступний період, на думку Василя Чуднова, основну увагу прикарпатські регіонали мають зосередити на виконанні обласної передвиборної програми «Збудуємо писанкове Прикарпаття у новій країні», яка включає розв’язання нагальних проблем населених пунктів області, та активній підготовці й участі у президентській виборчій кампанії 2015 р.

За підсумками обговорення, в якому взяли участь член Президії Політради, керівник Центрального апарату Партії регіонів Олександр Кушнір, голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк, делегати з Калуша та Долини, вирішили визнати роботу ради обласної організації ПР за період із грудня 2008 р. задовільною.

Член Президії Політради Олександр Кушнір оприлюднив думку керівництва партії з приводу кандидатури голови Василя Чуднова. Він користується беззаперечним авторитетом та абсолютною довірою у керівництва партії та держави. За підсумками останніх виборів, відзначено позитивну роботу Івано-Франківської обласної організації. Результати, яких вдалось досягти за звітний період, підтверджують, що парторганізація на чолі із Василем Чудновим знаходиться та йде по правильному шляху. Делегати конференції підтримали цю ініціативу та одноголосно проголосували за повторне обрання Василя Чуднова головою Івано-Франківської облорганізації ПР. Старий-новий голова подякував усім за довіру та пообіцяв, що і надалі робитиме все від нього залежне, щоб регіонали Прикарпаття залишалися невід’ємною та вагомою частиною великої та потужної команди – команди ПР, за якою уже п’ятнадцятилітній «стаж роботи» на політичній ниві держави, повідомляє прес-служба Івано-Франківської облорганізації Партії регіонів.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!