Газета по-надвірнянськи
 

Комісія уповноважена вирішувати

26 квітня 2013, 11:48 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 593 переглядів

Комісія з питань захисту прав дитини є консультативно-дорадчим органом, утвореним головою РДА. Основними завданнями є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

Комісія розглядає та подає пропозиції до індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування; розглядає питання, у т. ч. спірні, які потребують колегіального вирішення.

Комісію очолює голова райдержадміністрації. До складу комісії  на громадських засадах входять працівники структурних підрозділів РДА,  виконавчого органу міської ради, центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді, а також працівник служби у справах дітей, який виконує обов’язки секретаря комісії.

Засідання комісії проводять не рідше щомісячно кожного другого четверга. Організаційне забезпечення діяльності комісії здійснює служба у справах дітей.

Додаткова інформація – за тел. 2-91-74.

Любов БОДНАРУК,

головний спеціаліст сектора з питань усиновлення, опікипіклування та сімейних форм виховання дітей служби у справах дітей РДА.

Тетяна ВАДЮК,

в.о. начальника служби у справах дітей РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!