Газета по-надвірнянськи
 

Легалізація заробітної плати – гідне забезпечення нашого майбутнього

5 квітня 2013, 11:01 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 631 переглядів

Із метою легалізації тіньової зайнятості жителів у районі розпорядженням голови РДА створено районну робочу групу з цього напряму. Торік ця група обстежила 389 суб’єктів господарської діяльності, виявила 155 найманих працівників, які працювали без належного оформлення. Після перевірки додатково у центрі зайнятості зареєстровано 73 трудові договори між найманим працівником та фізичною особою і легалізовано заробітну плату на 81,9 тис. грн. У січні-лютому ц. р. робоча група провела 8 рейдів, обстежила 42 суб’єкти господарської діяльності, виявила 27 найманих працівників, зареєструвала 15 трудових договорів між найманим працівником та фізичною особою, у т. ч. одна особа зареєструвалася як приватний підприємець, легалізовано заробітну плату на суму 20 тис. грн.

Торік відбулося 7 засідань, а протягом січня-лютого 2013 р. – три засідання районної робочої групи, на яких обговорювали питання про стан додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати, підсумки роботи районної робочої групи щодо детінізації зайнятості населення, стан реєстрації трудових договорів із найманими працівниками та визначення шляхів продуктивної співпраці районних служб щодо легалізації зайнятості населення.

Звертаємось до керівників підприємств, установ, організацій та підприємців району з проханням зробити крок назустріч суспільству – легалізувати зайнятість населення і відмовитись від заробітної плати у «конвертах». Працівники також повинні розуміти необхідність оформлення трудових відносин задля власного добробуту зараз та у майбутньому, захисту своїх конституційних прав.

Галина ФЕДОРОВИЧ,

начальник відділу праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!