Газета по-надвірнянськи
 

Міліція про руйнування пам`ятників

19 квітня 2013, 11:18 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 744 переглядів

Напередодні другого пленарного засідання сесії обласної ради, яке відбулося 18 квітня, постійна комісія обласної ради з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, самоврядування, захисту прав людини, законності та правопорядку заслухала представників Прокуратури та УМВС в області щодо руйнування пам’ятних знаків Степанові Бандері і Романові Шухевичу на території Івано-Франківщини.

Віталій Ільчишин, начальник слідчого управління УМВС, повідомив, що на території області всього зареєстровано 4 випадки руйнувань: у Калуському, Косівському і Рогатинському районах. Відповідні відомості внесені в єдиний реєстр, порушені кримінальні справи за ознаками злочину хуліганство. На кожному місці події вилучено речові докази, проводять експертизи. Є сліди взуття, пальців. Відібрано усюди зразки фарби. Люди, яких допитали працівники міліції, ніякої цінної інформації не надали.

Василь Попович, депутат обласної ради, поцікавився у правоохоронців, чому за аналогією із руйнуванням погруддя Сталіну у Харкові, не знайдені злочинці у даному випадку? Адже тоді їх знайшли завдяки прослуховуванню особистих мобільних телефонів. Віталій Ільчишин відповів, що робота у цьому напрямку ще у процесі й інформація є конфіденційною.

Домовлено провести облік та інвентаризацію пам’ятників та пам’ятних знаків на їх території, а узагальнену інформацію про це надати обласній раді, інформує прес-служба обласної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!