Газета по-надвірнянськи
 

Міліцію контролюватиме громадськість

19 квітня 2013, 11:12 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 647 переглядів

На засіданні Громадської ради при УМВС України в Івано-Франківській області затверджено план роботи на поточний рік і визначено основні напрямки діяльності – здійснення громадського контролю за роботою УМВС, проведення громадської та антикорупційної експертизи нормативно-правових актів. Надано уваги реалізації Концепції розвитку кримінальної юстиції, реформуванню правової бази правоохоронних органів з урахуванням Європейських та Євроатлантичних критеріїв, приведенню кримінального судочинства у відповідність зі стандартами і рекомендаціями Європи, дослідженням питань дерегуляції у діяльності правоохоронних органів тощо. Започатковано проведення рейтингового соціологічного дослідження довіри жителів до правоохоронної системи та судів нашої області.

Підтримана соціальна ініціатива «За здорову націю», в яку включено програми з профілактики правопорушень, пов’язаних із обігом і реалізацією психоактивних речовин та курінням тютюнових виробів у місцях, забороненим законом та рішеннями відповідних органів місцевого самоврядування. Враховані пропозиції щодо реалізації заходів із контролю за дотриманням законодавства у сфері грального бізнесу, роботи розважальних закладів у нічний час.

 Сформовані робочі мобільні групи з моніторингу та затверджений графік їх виїздів у райони. Члени Громадської ради закріплені за рай-міськвідділами УМВС, зокрема, за Надвірнянським РВ УМВС – Андрійович Михайло Васильович (конт. тел. 067-344-65-98).

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!