- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Ми дбаємо про інтереси працівників

Posted By Модератор On 12.04.2013 @ 10:47 In Економіка | No Comments

На конференції, яка відбулася 1 квітня, делегати заслухали звіт голови первинної профспілкової організації працівників РДА й органів місцевого самоврядування Василя Букатюка. Засідання розпочалося із вручення цій профорганізації грамот переможця обласного огляду-конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію за підсумками 2012 року, а також подяки голови Професійної спілки працівників держустанов України за активну участь в огляді-конкурсі. Ці відзнаки поповнили солідну колекцію нагород профорганізації.

До роботи конференції долучилися голови РДА Юрій Касіянчук із першим заступником Степаном Іроденком та обкому і райкому працівників держустанов Ніна Гушпіт і Богдан Вінтоняк.

Василь Букатюк зазначив, що у своїй роботі багато уваги приділяли підвищенню рівня заробітної плати. Важливим фактором є і стан робочих місць працівників, зокрема, минулоріч проведено ремонт у загальному відділі РДА і відкрито сучасне приміщення Зарічанської сільської ради. Профком дбає і про соціальний захист та організацію дозвілля держслужбовців. Також Василь Букатюк ознайомив зі звітом ревізійної комісії, а Степан Іроденко проінформував про виконання колективного договору. Проаналізували стан справ із захисту інтересів працівників Ніна Гушпіт і Богдан Вінтоняк, а профспілкові активісти із Краснянської та Парищенської сільських рад розповіли про свою роботу.

Василь ІВАСЮК «Народна Воля»


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/04/my-dbajemo-pro-interesy-pratsivnykiv/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.