Газета по-надвірнянськи
 

Надвірнянці – у депутатській спартакіаді

19 квітня 2013, 11:21 | Рубрика: Влада, Спорт Версія для друку Версія для друку 696 переглядів

Команда депутатів місцевих рад і працівників органів місцевого самоврядування Надвірнянщини, очолювана депутатом районної ради, начальником відділу оргзабезпечення виконавчого апарату Іваном Забронським, взяла участь у другому етапі Всеукраїнської спартакіади серед депутатів ВР України та місцевих рад, який відбувся в Івано-Франківську.

Перший заступник голови обласної ради Олександр Левицький (третій зліва) з учасниками спартакіади від Надвірнянщини Іваном Забронським, Марією Дисько, Іриною Кащенко,  Василем Іваночком і Богданом Кінашем

Змагання проходили з 5 видів спорту – футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів і шашок. Серед призерів і наші земляки. Зокрема, секретар Саджавської сільської ради Василь Іваночко здобув 2-е місце із шашок серед чоловіків, а депутат Надвірнянської міської ради Ірина Кащенко була третьою з цього виду серед жінок. Команда надвірнянських шашкістів завоювала першість. Депутат Тисменичанської сільської ради Іван Ткачук посів шосте місце з настільного тенісу, а команда надвірнянських волейболістів також на 6-му місці. У загальнокомандному заліку обласної спартакіади з усіх видів спорту наша команда посіла 9-е місце серед 20-и команд-учасниць.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!