Газета по-надвірнянськи
 

Основа – спорт

19 квітня 2013, 10:56 | Рубрика: Влада, Спорт Версія для друку Версія для друку 692 переглядів

Відділ у справах сім`ї, молоді та спорту РДА на виконання соціальної ініціативи Президента України «Кожній дитині – всебічний розвиток» інформує про модернізацію дитячих спортивних майданчиків у районі.

Суттєвим елементом гармонійного виховання дитини є фізична культура і спорт. Профілактика захворювань, у т. ч. через заняття спортом, відіграє важливу роль. Із цією метою у нашому районі на сьогодні у комунальній власності перебувають: два футбольні поля; майданчики: волейбольні – 37; баскетбольні – 30; гандбольні – 29; із тренажерним обладнанням – 11; зі штучним покриттям 42х22 – 7 та 25х15 – 1; один – для загальної фізичної підготовки; спортивні зали – 33; приміщення для фізкультурно-оздоровчих занять – 16.

У т. ч. при навчальних закладах відділу освіти обладнано 95 спортивних майданчиків для занять різними видами спорту.

За станом на 1 січня ц. р. встановлено 8 спортивних майданчиків зі штучним покриттям розміром 42х22 та один антивандальний розміром 10х15 у Надвірній, Биткові, Ланчині, Красній, Цуцилові та Чорному Потоці. Загалом охоплено близько 8 тис. дітей.

Підготовчі роботи з будівництва спортивного майданчику зі штучним покриттям проведено у Прикарпатському військово-спортивному ліцеї-інтернаті, Верхньомайданській ЗОШ І-ІІ ст. та при Переріслянській ЗОШ І-ІІІ ст.

Відділ освіти проводить будівництво сучасного спортзалу ангарного типу та розробляє проект 25-метрового басейну.

Олександр КУРИЩУК,

в. о. начальника відділу у справах сім`ї, молоді та спорту РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!