Газета по-надвірнянськи
 

Отримайте нове програмне забезпечення для звітності

5 квітня 2013, 10:59 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 634 переглядів

ДПІ у Надвірнянському районі повідомляє, що для подачі квартального розрахунку за формою 1ДФ «Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку в електронному вигляді у формі XML» необхідно звернутися в Центр обслуговування платників податків для отримання нового програмного забезпечення ОПЗ «Податкова звітність». Довідки за тел. 2-90-57.

У Надвірній – про касові апарати нового покоління

На семінарі заступник начальника інспекції Богдан Нагорняк повідомив, що передають інформацію до органів ДПС на базі технології, розробленої Нацбанком України, яка не передбачає підключення до Інтернету на господарському об’єкті, де застосовують РРО.

Начальник відділу моніторингу грошових операцій ДПС в Івано-Франківській області Ігор Кравець проінформував, що з 1 січня ц. р. набрали чинності зміни до законодавства, якими передбачено створення реєстраторами розрахункових операцій контрольних стрічок в електронному вигляді (паперова форма конт­рольної стрічки зберігається). Мета сервісу «формування контрольної касової стрічки в електронному вигляді» – забезпечити безконтактне спілкування користувачів РРО з податковою, звести до мінімуму кількість перевірок та покращити обслуговування платників податків. За його словами, цей сервіс ще й суттєво економить кошти підприємців, бо вони не матимуть додаткових фінансових витрат для придбання паперової контрольної стрічки і, відповідно, не облаштовуватимуть спеціальне приміщення для її зберігання.

Із 1 липня ц. р. за її неподання в електронному вигляді виникає фінансова відповідальність.

Вартість підключення касового апарата і його щомісячного обслуговування – у сфері договірних відносин користувачів і ЦСО і, відповідно, не належить до компетенції Міністерства доходів і зборів України. Ігор Кравець порекомендував активніше спілкуватися зі спеціальними сервісними організаціями всім бажаючим обладнати РРО спеціальними модемами для передачі даних про розрахункові операції.

Працівники ДПІ у Надвірнянському районі ознайомили учасників семінару з актуальними новинами податкового законодавства, які вступили в дію з 1 січня 2013 року. Не залишили осторонь кампанії декларування доходів громадян, яка триває до 1 травня. Платники податків отримали відповіді на запитання.

Увага! Виїзний прийом декларацій

Працівники ДПІ у Надвірнянському районі 11 квітня ц. р. із 10-ї до 15-ї год. у Делятинській селищній раді у жителів сіл Білі Ослави, Чорні Ослави, Заріччя, Чорний Потік та селища Делятин прийматимуть податкові декларації.

Додатково за тел. 2-22-79.

9  квітня – «гаряча лінія» у ДПІ

У вівторок, 9 квітня, із 10-ї до 12-ї год. за тел 2-21-79 відбудеться «гаряча лінія» із начальником відділу оподаткування юридичних осіб Паньків Тетяною Степанівною на тему «Подача квартальної звітності юридичними особами. Практика застосування норм Податкового кодексу. Останні зміни».

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!