Газета по-надвірнянськи
 

Перемогли гвіздські ерудити

12 квітня 2013, 11:00 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 703 переглядів

В області стартував турнір з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?» серед збірних команд сільських шкіл 9 районів. До участі запрошено 197 шкіл.

У кожному райцентрі визначатимуть переможців, які поїдуть на фінал. У фінальній грі в Івано-Франківську 25 квітня візьмуть участь 10 команд: 9 команд-переможців та одна команда, яку виберуть організатори турніру.

Організатори турніру – Всеукраїнський благодійний фонд Юрія Дерев’янка та громадська організація «Воля!». Нагороджує переможців обласного змагання ерудитів народний депутат України Юрій Дерев’янко. – Турнір проводимо з метою популяризації форм інтелектуального дозвілля, розвитку та навиків командної роботи, зміцнення дружніх зв’язків між школярами та виявлення найсильніших команд, – розповідає організатор Андрій Гунда. – Гравці у «Що? Де? Коли?» повинні мати широкий світогляд. Для них важливо вміти швидко та оригінально думати.

Перша гра для школярів Надвірнянського району відбулася 9 квітня у Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Змагалися команди з Биткова, Білих Ослав, Делятина, Пнів`я, Ланчина, Гвозда, Надвірнянського ліцею, а також Надвірнянські ЗОШ №1 і №3 та ін. Перемогли гвіздські школярі. Наступні ігри відбудуться у Тисмениці, Долині, Богородчанах, Рожнятові, Яремчі та інших райцентрах.

Наш кор.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!