Газета по-надвірнянськи
 

Переріслянці – Великому Кобзареві

19 квітня 2013, 11:15 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 582 переглядів

На традиційних сходах селян у Перерослі обговорюють не тільки питання господарки, а й духовного і культурного розвитку. Зокрема, торік переріслянці запропонували увіковічнити у селі пам`ять про Т. Г. Шевченка з нагоди 200-річчя від дня його народження.

Цю пропозицію одобрили на засіданні громадської ради із 45 осіб при виконкомі сільської ради, а згодом і на черговій сесії сільської ради. При громадській раді, яку очолює Василь Ерстенюк, сесійно затвердили оргкомітет зі спорудження погруддя Т. Г. Шевченку. Необхідні документи уже підготували і погодили із відділом культури РДА та управлінням культури, національностей і релігій ОДА.

Громадська рада створила комітет для збору коштів на пам`ятник. Тривають підготовчі роботи. Цьогоріч планують спорудити постамент, а наступного року встановити погруддя 120 см висотою. Його автор – скульптор, лауреат Шевченківської премії Василь Вільшук. Завдяки сільським меценатам здешевлено будівельні матеріали.

Як поінформував сільський голова Василь Непеляк, це погруддя Великого Кобзаря спорудять біля нещодавно відремонтованого будинку культури.

Орися СПІВАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!