Газета по-надвірнянськи
 

Платникам єдиного податку

5 квітня 2013, 10:46 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 640 переглядів

Із 4 квітня ц. р. набув чинності Закон України № 5503-VІ  «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків та зборів» від 20 листопада 2012 р.

Зміни, зокрема, стосуються платників єдиного податку 5-ї та 6-ї груп, яким скасовано обмеження середньооблікової кількості найманих працівників та знижено ставки із 7% та 10% до 5% та 75 відповідно. Також цими змінами для єдинщиків 5-ї групи передбачено включення до суми кредиторської заборгованості, термін позовної давності якої закінчився.

Зміни щодо термінів подання звітності: для платників єдиного податку 1-ї та 2-ї груп підзвітний період – календарний рік; для спрощенців 3-6-ї груп – квартал.

Встановлено нові форми податкових декларацій та визначено три можливі способи подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування: особисто, або ж уповноваженою особою; поштою та засобами електронного зв`язку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітної особи у порядку, визначеному законодавством.

Василь ГНАТЮК,

начальник ДПІ у Надвірнянському районі.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!