Газета по-надвірнянськи
 

Працювали спільно з громадами

26 квітня 2013, 12:02 | Рубрика: Влада Версія для друку Версія для друку 840 переглядів

Протягом минулого тижня у райдержадміністрації, районній раді і в усіх місцевих радах провели роботу з організації Всеукраїнської толоки.

Особливої уваги надали організації прибирання та відновлення пам’ятників, могил, цвинтарів, скверів та меморіалів. За кожним населеним пунктом закріпили відповідальних працівників райдержадміністрації, які побували на засіданнях виконкомах місцевих рад. Більшість голів місцевих рад, як тільки дозволила погода, й самі почали організовувати прибирання територій села, особливо центральних доріг.

Працівники апарату РДА спільно з районними тележурналістами зробили об’їзд більшості сіл району і побачили досить приємну картину. У селах Тисменичани, Цуцилів, Перерісль, Зелена, Пнів кипіла робота: сільські голови організували освітян, медиків, працівників культури, депутатський корпус, представників релігійних громад та громадських організацій. У п’ятницю прибирали також у с. Саджавка, смт. Ланчин, с. Лоєва, с. Стримба, с. Лісна Тарновиця. У суботу на толоку вийшли громади смт. Делятин, с. Лісна Тарновиця, с. Назавизів. Великий об’єм роботи виконали уздовж автомобільних шляхів у селах Тисменичани, Цуцилів, Перерісль, Стримба, Лоєва, Саджавка. Хоч яким непростим об’єктом є лісосмуга уздовж дороги у Лісній Тарновиці, але і її прибрали майже ідеально. Звичайно, найбільше смітять жителі сіл, адже ще не скрізь вирішили проблему вивозу сміття, а найболючішу проблему району – облаштування полігону ТПВ гальмують внаслідок нездорового ажіотажу жителі деяких сіл.

Не слід забувати, що у придорожні канави викидають сміття із проїжджих автомобілів, а під час об’їзду трапився такий випадок. У суботу відбулася міська толока у Надвірній, згідно із заходами міської ради, про що «Народна Воля» інформувала у числі від 19 квітня ц. р.

Працівники виконавчого апарату районної ради під орудою голови районної ради Василя Поповича під час толоки прибрали територію біля адмінбудинку районної влади, обрізали сухе гілля, облагородили клумби тощо.

Працівники райдержадміністрації під орудою першого заступника голови РДА Володимира Калічка та працівники інших державних установ наводили порядок навколо озера в парку ім. І. Франка. Представники державних установ, підприємств, організацій, робітники приватних фірм, представники громадськості і політичних партій, релігійних громад міста і району виконали чималий обсяг робіт: прибрали міський парк, зону відпочинку ім. Н. Яремчука, зону відпочинку на вул. Зелена-Богуна, потічок Підзамче, Пнівський замок, берег р. Бистриця біля Богородчанського мосту, гору Городище.

Представники громадськості та політичних партій спільно із лісниками посадили дерева біля міських шкіл, на горі Страгора у Лоєвій, у парку Слави у Заріччі. За ці дні громада Надвірнянщини виконала величезну роботу щодо впорядкування району після затяжної зими. Порядок підтримуватимуть до Великодних свят. Хочеться, щоб громада району прийняла одне виважене рішення без певних політичних чи інших амбіцій та визначилася з місцем полігону ТПВ, що зняло б левову частку проблем з утилізацією сміття.

За інформацією інформаційно-аналітичного відділу апарату РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!