- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Про зміни ставок

Posted By Модератор On 12.04.2013 @ 11:00 In Економіка | No Comments

Податкову декларацію збору за спеціальне використання води необхідно подавати до органів ДПС за І квартал 2013 року, враховуючи при цьому нові та старі ставки у відповідності із Законами України. Термін подання такої декларації складає 40 днів. При обчисленні податкових зобов’язань за період із першого по третє січня цього року застосовують минулорічні ставки збору, а від 3 січня до 1 квітня – нові. Детальніше – за тел. 2-21-79 або у Центрі обслуговування платників податків.

Про декларацію з екологічного податку

Екологічний податок сплачують за викиди у повітря забруднюючих речовин пересувні чи стаціонарні джерела, а також за їхнє скидування у водні об’єкти та розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях або на об’єктах. Протягом періоду із 1 по 3 січня застосовують ставки податку, що діяли у 2012 році. А вже із 4 січня діють нові ставки, які передбачені законом України від 20 листопада 2012 року № 5503-VI, у відповідності з яким ставки зросли на 7,9 %. Аналогічні ставки збору діють і щодо радіоактивних відходів.

Таким чином у зв’язку зі зміною ставок екологічного податку платники подають податкову декларацію в одному примірнику та додатки до неї у двох. Детальніше – за тел. 2-21-79.

Василь ГНАТЮК,

начальник ДПІ у Надвірнянському районі.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/04/pro-zminy-stavok/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.