Газета по-надвірнянськи
 

Прибрали й озеленили

26 квітня 2013, 11:57 | Рубрика: Новини Версія для друку Версія для друку 984 переглядів

Райорганізація Партії Регіонів, керівники первинних партосередків та представники молодіжної організації «Молоді регіони» організували прибирання та озеленення прилеглих територій своїх населених пунктів.

Сюзанна Дем’янчук, депутат районної ради, ініціювала озеленення шкільного подвір’я Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Її підтримали дирекція школи, старші однопартійці  та «Молоді регіони». Тут посадили кущі калини, самшиту та туї. На території Надвірнянського держлісгоспу голова райорганізації ПР, депутат районної ради Володимир Калічко ініціював та посадив понад 700 дубових саджанців. До цієї справи долучився очолюваний ним актив  парторганізації. З ініціативи Михайла Тимчишина парторганізація прибрала від сміття територію Обеліска слави радянським воїнам у Надвірній.

У Заріччі Василь Голодюк із партактивом прибрали територію парку Партизанської слави та місце загибелі комісара партизанського з’єднання Семена Руднєва. У Красній під керівництвом Володимира Корнелюка члени партії прибрали територію дитсадка. Висадили каштани та горіхи на території Ланчина за підтримки селищного голови Михайла Іванюка.

Під орудою Василя Риндера, Дмитра Дяченка, Дмитра Багайлюка, Василя Гуменюка  прибирали території у Делятині, Цуцилові, Білих Ославах.

Завдяки співпраці майже 800 членів та прихильників цієї партії на теренах Надвірнянщини висадили майже 1500 саджанців дерев і кущів. Про це повідомила Сюзанна ДЕМ`ЯНЧУК, депутат районної ради.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!