Газета по-надвірнянськи
 

Раділи весні чорноославські першокласники

26 квітня 2013, 11:38 | Рубрика: Духовність, Свята Версія для друку Версія для друку 588 переглядів

Учасниками свята під назвою «Весна – усім утіха» стали учні 1-го класу Чорноославської ЗОШ І-ІІІ ст. під керівництвом класного керівника Ганни Нагорняк. Цікаво розповіли про прихід весни ведучі Яна Марковецька, Валентин Данилюк та Аліна Ванджура.

Весна – це надії і сподівання, це радість і впевненість у своїх силах. Весна збагачує нашу землю не тільки красою, але й талантами, як напровесні народилися два велетні української літератури – Тарас Шевченко і Леся Українка, як чекала і любила цю пору наша землячка Марійка Підгірянка.

Із уст Віталіни Крайлюк звучали і зворушливі слова про Тараса Шевченка. Чи може когось залишити байдужим краса весняного вечора, описана Кобзарем у вірші «Садок вишневий коло хати», який став народною піснею? Прекрасними віршами порадували юні вихованці Василь Жолобчук, Ярослава Бендус, Інна Левкун, Христина Козловська, Ярослава Стефурак, Василь Левкун, Василь Тирський, Володимир Левкун, Іванна та Уляна Петриянчуки, Іван Данилюк, Назарій Юрчук, Анжеліка Кондрук та Михайло Вадюк, адже у них оспівується щедре ласкаве сонечко, буяння квітів і щасливий настрій, що його несе із собою ця чудова пора року. Учні майстерно поєднували танці і пісні «Подоляночка», «Пісня весни», «Сонечко», «Василечки».

А днями принесе нам весна урочистість і передвеликодну святковість Вербної неділі, таємничість і красу Великодня зі смачними пасками, різнобарвними писанками та крашанками.

Учителі, батьки, учні та заступник директора з виховної роботи Марія Мельник вдячні за таке свято. Директор школи Наталія Козловська висловила щирі слова подяки педагогам Наталії Грещук та Ганні Нагорняк за організоване свято, а учням побажала любити природу, повсякчас залишатися її добрими друзями і захисниками.

Наталія ГРЕЩУК,

вихователь групи продовженого дня Чорноославської ЗОШ І-ІІІ ст.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!