Газета по-надвірнянськи
 

Шановні керівники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району!

26 квітня 2013, 12:37 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 701 переглядів

Однією із трагічних сторінок України та всього людства у 20-му столітті стала аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. Вона нечуваною бідою увійшла у наші серця і душі, обпекла чорним крилом тисячі сімей ліквідаторів та переселенців. І ще довго нестерпним болем нагадуватиме про себе навіть далеким нащадкам, адже породжені аварією на ЧАЕС проблеми і понині не втрачають своєї актуальності та гостроти.

Сьогодні, 26 квітня 2013 року, відзначаємо 27-у річницю Чорнобильської катастрофи. Цього дня ми повинні згадати всіх тих людей, які у квітні 1986-го виявили чітку громадянську позицію, щоб зупинити Чорнобильську чорну біду.

Нині у нашому районі проживають 375 осіб, із них 79 дітей, які постраждали від Чорнобильської катастрофи. Усі вони потребують особливої уваги і пошани. На виконання завдань та соціальних ініціатив Президента України В. Януковича звертаємось до Вас, шановні керівники, та просимо допомагати вирішувати матеріальні, соціально-побутові проблеми тих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, котрі живуть поруч із Вами, чи є працівниками Ваших структур. Просимо звернути особливу увагу на проблеми цих людей і виявити справжнє милосердя і добро.

Андрій КРЕХОВЕЦЬКИЙ,

начальник управління соціального захисту населення РДА.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!