- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Шановні керівники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій району!

Posted By Модератор On 26.04.2013 @ 12:37 In Влада,Духовність | No Comments

Однією із трагічних сторінок України та всього людства у 20-му столітті стала аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. Вона нечуваною бідою увійшла у наші серця і душі, обпекла чорним крилом тисячі сімей ліквідаторів та переселенців. І ще довго нестерпним болем нагадуватиме про себе навіть далеким нащадкам, адже породжені аварією на ЧАЕС проблеми і понині не втрачають своєї актуальності та гостроти.

Сьогодні, 26 квітня 2013 року, відзначаємо 27-у річницю Чорнобильської катастрофи. Цього дня ми повинні згадати всіх тих людей, які у квітні 1986-го виявили чітку громадянську позицію, щоб зупинити Чорнобильську чорну біду.

Нині у нашому районі проживають 375 осіб, із них 79 дітей, які постраждали від Чорнобильської катастрофи. Усі вони потребують особливої уваги і пошани. На виконання завдань та соціальних ініціатив Президента України В. Януковича звертаємось до Вас, шановні керівники, та просимо допомагати вирішувати матеріальні, соціально-побутові проблеми тих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, котрі живуть поруч із Вами, чи є працівниками Ваших структур. Просимо звернути особливу увагу на проблеми цих людей і виявити справжнє милосердя і добро.

Андрій КРЕХОВЕЦЬКИЙ,

начальник управління соціального захисту населення РДА.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/04/shanovni-kerivnyky-orhaniv-vykonavchoji-vlady-i-mistsevoho-samovryaduvannya-pidpryjemstv-ustanov-ta-orhanizatsij-rajonu/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.