Газета по-надвірнянськи
 

Стійко протидіяли стихії

12 квітня 2013, 11:06 | Рубрика: Економіка Версія для друку Версія для друку 775 переглядів

Весняне сонечко таки пробилося через зимову завісу. Але аномальний березень запам`ятаємо надовго. Снігопад захопив у свій полон немало населених пунктів, про боротьбу з яким ми уже інформували.

Під час укріплення моста через річку Розсіч у Биткові

Відзначився житель смт. Битків Михайло Іванюк, який на тракторі ХТЗ-150 цеху технологічного транспорту НГВУ «Надвірнанафтогаз» невтомно працював у Молодкові та інших селах. За сумлінну працю його нагородили грамотою керівники району Юрій Касіянчук та Василь Попович.

За сумлінну роботу під час ліквідації наслідків стихійного снігопаду грамоту РДА та районної ради трактористові цеху технологічного транспорту Михайлові Іванюку вручили голова РДА Юрій Касіянчук і голова районної ради Василь Попович

Подячних слів заслужили й інші працівники цього цеху, зокрема, ті, які за два дні доставили 20 автомашин гравію й одну автомашину негабариту для укріплення моста через річку Розсіч між Битковом і с. Пнів. Координували роботу перший заступник голови РДА Степан Іроденко та Битківський селищний голова Іван Годзюр. Як повідомив директор філії «Пасічнянський кар`єр нерудних копалин» («Нерудник») ПАТ «Івано-Франківськцемент» Василь Магаль, це підприємство безкоштовно виділило 120 тонн негабариту, який можуть використати у перспективі для укріплення доріг нашого району.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!