- Народна Воля - http://volya.if.ua -

Стійко протидіяли стихії

Posted By Модератор On 12.04.2013 @ 11:06 In Економіка | No Comments

Весняне сонечко таки пробилося через зимову завісу. Але аномальний березень запам`ятаємо надовго. Снігопад захопив у свій полон немало населених пунктів, про боротьбу з яким ми уже інформували.

[1] [2]

Під час укріплення моста через річку Розсіч у Биткові

Відзначився житель смт. Битків Михайло Іванюк, який на тракторі ХТЗ-150 цеху технологічного транспорту НГВУ «Надвірнанафтогаз» невтомно працював у Молодкові та інших селах. За сумлінну працю його нагородили грамотою керівники району Юрій Касіянчук та Василь Попович.

[3]

За сумлінну роботу під час ліквідації наслідків стихійного снігопаду грамоту РДА та районної ради трактористові цеху технологічного транспорту Михайлові Іванюку вручили голова РДА Юрій Касіянчук і голова районної ради Василь Попович

Подячних слів заслужили й інші працівники цього цеху, зокрема, ті, які за два дні доставили 20 автомашин гравію й одну автомашину негабариту для укріплення моста через річку Розсіч між Битковом і с. Пнів. Координували роботу перший заступник голови РДА Степан Іроденко та Битківський селищний голова Іван Годзюр. Як повідомив директор філії «Пасічнянський кар`єр нерудних копалин» («Нерудник») ПАТ «Івано-Франківськцемент» Василь Магаль, це підприємство безкоштовно виділило 120 тонн негабариту, який можуть використати у перспективі для укріплення доріг нашого району.

Вл. інф.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/04/stijko-protydiyaly-styhiji/

URLs in this post:

[1] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/04/P4040352.jpg

[2] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/04/P4040357.jpg

[3] Image: http://volya.if.ua/wp-content/uploads/2013/04/3.jpg

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.