Газета по-надвірнянськи
 

У Громадській раді дали раду

19 квітня 2013, 11:12 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 774 переглядів

Минулого четверга на звітно-виборних зборах обрано нового старого голову Громадської ради (ГР) при РДА Тараса Олендія. Його заступниками стали керівники ради профкомів медичних працівників Надвірнянської ЦРЛ і райорганізації ветеранів України Надія Толкачова та Микола Забачинський.

Збори проходили в залі засідань РДА під орудою Тараса Олендія за координацією начальника інформаційно-аналітичного відділу РДА Тараса Дем`янчука та за участі 28 представників громадських організацій Надвірнянщини із 40-а заявлених.

Загалом на розгляд запропонували ще дві кандидатури голови ради: Миколи Забачинського, який взяв самовідвід, та Михайла Ноняка, чию кандидатуру зняли внаслідок його відсутності (через поважну причину). За Тараса Олендія проголосували 25 присутніх, «проти» – 2 і один учасник зборів утримався.

Секретарем ради затвердили отамана Надвірнянського козацького куреня міжнародної ГО «Міжнародний Союз козацтва» Віталія Трачука. Він, а також голова ГР, два його заступники та голови 5-и постійних комісій увійшли до складу секретаріату. Комісії з питань: соцзахисту й охорони здоров`я очолив голова райорганізації Всеукраїнського об`єднання ветеранів Роман Комарянський; освіти, культури, молоді – лідер новоствореної ГО «Воля!» Тетяна Пришляк; зовнішніх зв`язків, ЗМІ й духовності – представник міжнародної ГО «Міжнародна місія народної дипломатії «Європейська Україна» Богдан Терлецький; транспорту, ЖКГ – голова Громадсько-політичної ради Надвірнянщини Ярослав Лесюк; із взаємодії з правоохоронними органами, захисту прав людини та зв`язків із органами місцевого самоврядування – керівник Асоціації споживачів у районі Тарас Дунець. Обумовлено, що до секретаріату на правах дорадчого голосу може входити і представник виконавчої влади району.

Новостворений склад Громадської ради поблагословив на плідну діяльність священик УГКЦ о. Роман Григораш, який очолює Товариство Божої Любові «Агапе».

Громадська рада при РДА засідатиме у залі засідання РДА кожного 3-го четверга щомісяця. Наступне засідання – 16 травня ц. р.

Леся ДУТЧАК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!