Газета по-надвірнянськи
 

У вишивках, як у піснях – душа народу

12 квітня 2013, 10:58 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 719 переглядів

У рамках засідання жіночого клубу «Сучасниця», який діє при Білоославській сільській бібліотеці, відбулась творча зустріч талановитих людей. Усі учасниці принесили свої вишивки. На зустріч запросили Анастасію Левицьку, яка веде у школі гурток бісероплетіння.

Анастасія Левицька (зліва) під час засідання жіночого клубу «Сучасниця» зі своїми вихованцями

Вона – неодноразова учасниця обласних та районних виставок, її вихованці займають почесні і призові місця. Займається цією справою понад десять років. Вона поповнила нашу виставку неймовірно красивими іконами і розповіла про основні сучасні тенденції цієї чудової справи. Завдяки таким жінкам-майстриням, як Анастасія Дмитрівна, відроджується українська вишивка, наші гуцульські традиції, звичаї та обряди.

Василь Левицький презентує книгу «Робінзон Крузо» у перекладі Марійки Підгірянки

Нещодавно ми відзначали 132-у річницю від дня народження нашої славної галичанки, народної вчительки, поетеси Марійки Підгірянки. На зустріч запросили краєзнавця, дослідника її творчості, члена НСЖУ Василя Левицького, який розповів про життєвий і творчий шлях поетеси і презентував книгу «Робінзон Крузо» в її перекладі, нещодавно видану в Івано-Франківському видавництві «Нова Зоря». Завдяки старанням Василя Левицького світ побачила уже десята книга нашої поетеси. Книга «Робінзон Крузо» оригінальна ще й тим, що у ній розміщені первинні ілюстрації, що важливо для юного читача.

Надія ГРИНЮК,

завідувач Білоославської бібліотеки.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!