Газета по-надвірнянськи
 

Владика Юліан зустрівся із владою

5 квітня 2013, 11:26 | Рубрика: Влада, Духовність, Тема дня Версія для друку Версія для друку 829 переглядів

Цього тижня, у вівторок, 2 квітня, Надвірнянщину з ознайомчим візитом відвідав новопризначений згідно з рішенням Священного Синоду УПЦ Київського Патріархату (від 8 березня ц. р.) єпископ Коломийський і Косівський Юліан, якого супроводжував декан Надвірнянський, митрофорний протоієрей, депутат районної ради Олег Траско.

Під час зустрічі у районній раді

Того ж дня у районній раді Преосвященний Юліан зустрівся з головою районної ради Василем Поповичем, заступником керівника виконавчого апарату районної ради Ігорем Писклинцем, головою райдержадміністрації Юрієм Касіянчуком, першим заступником голови РДА Степаном Іроденком та Надвірнянським міським головою Зіновієм Андрійовичем. Учасники зустрічі обговорили роль Церкви в українському суспільстві. Владика наголосив, що всі ми належимо до однієї партії – партії Христа, а також назвав Надвірнянщину перлиною всієї України.

Керівники районної і міської влади стисло розповіли про соціально-економічне життя Надвірнянщини, акцентуючи на сфері духовності, культури, зокрема, ознайомили з проектом-переможцем пам`ятника Борцям за волю України у Надвірній авторства скульптора Василя Гурмака. А також запевнили єпископа Юліана у подальшій співпраці на благо краян. Очільників представницької та виконавчої влади району приємно вразив вік Владики – йому 33 роки (свій день народження він святкував 29 березня), а сама зустріч носила теплий, взаємний і толерантний характер.

Володимир МАНІВЧУК «Народна Воля»

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!