Газета по-надвірнянськи
 

Вибрала – і не помилилася

5 квітня 2013, 10:53 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 764 переглядів

Після закінчення неповної загальноосвітньої середньої школи перед кожною молодою людиною постає проблема вибору: куди піти вчитися. Дуже важливо вибрати професію до душі. Моє покликання – стати учителем. Щоб опанувати цю професію, я вибрала дуже престижний заклад – Коломийський педагогічний коледж.

Із дитинства я мріяла стати учителем, бо люблю дітей, знаходжу радість у спілкуванні з ними, що є головним для педагога. Ось уже другий рік навчаюся у Коломийському освітньому закладі на відділенні «Початкове навчання і англійська мова» – і не шкодую. Коломийський педагогічний коледж працює для тих, котрі прагнуть знань, духовного і культурного зростання. Хоч легкого навчання не буває, проте вчитися цікаво, бо знання, вміння і теплоту серця передають студентам досвідчені педагоги.

Надзвичайно захоплюючі заняття з англійської мови. Ми вчимося правильно перекладати тексти, здобуваємо знання, вміння і навички з усного та писемного мовлення, вивчаємо звичаї і традиції, культуру, умови життя Великобританії, США. Недарма кажуть: «Скільки ти знаєш мов, стільки разів ти людина». Наша мета – навчитися вільно володіти іноземною мовою. Щоб навчити інших, треба добре знати самому. Удосконалювати вимову та навички вільного спілкування допомагають заняття з викладачами-волонтерами Шоном Вільямом та Крегом Ваятом із міста Піско.

Ми вміємо поєднувати корисне з приємним. Беремо участь у різних цікавих заходах, святах, конкурсах, змаганнях. Щороку проводять козацькі забави, Січове свято, Розколяду, вечорниці, пісенні конкурси, свято «Хеловін» (англ. група) та ін. Знаходимо час для культурного та духовного відпочинку. Відвідуємо театр, музеї. Для студентів організовують туристичні поїздки по визначних історичних місцях України та за кордон. Творча молодь має змогу займатися у різних гуртках: танцювальному, спортивному та ін.

Саме у Коломийському педагогічному коледжі студент проявляється як лідер, як особистість. Треба лише докласти зусиль, щоб віднайти себе у певному напрямі.

Пам’ятаймо:

У цім великім незбагненнім світі

У кожного призначення своє,

В житті, у праці, у сімї, у дітях -

Нам Бог усім Таланти роздає!

Та треба просто поспішати жити,

Творить добро, не ждучи нагород,

Таланти, Богом дані, не згубити,

Душі шляхетність зняти до висот.

Майбутнє України – у руках освіченої інтелігентної молоді. І наше завдання – набувати цих якостей. Хочеться побажати: коледжу – більше талановитих студентів, викладачам – здоров’я, задоволення від праці, творчого горіння та успіхів на кожен день, а нам, студентам – здійснення найкращих задумів, натхнення, завзяття, творчих злетів, успіхів у сходженні до сяючих вершин професійних знань.

Оксана ТОМАЩУК,

студентка другого курсу Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!