Газета по-надвірнянськи
 

Юрій Дерев’янко передав зарплату в лікарні свого виборчого округу

12 квітня 2013, 11:01 | Рубрика: Влада, Економіка, Здоров`я Версія для друку Версія для друку 622 переглядів

Народний депутат України Юрій Дерев’янко передав заробітну плату за депутатську діяльність лікувальним закладам свого виборчого округу. За кошти фонду зарплати нардепа придбано апаратуру для Надвірнянської і Богородчанської районних та Яремчанської міської центральних лікарень.

Народний депутат України Юрій Дерев`янко (у центрі) передає портативний кардіомонітор для Яремчанської міськлікарні

– Після ста днів роботи у парламенті я вирішив спрямувати депутатську зарплату за три місяці, яку отримав від держави, на потреби медичних закладів свого округу. При теперішньому рівні фінансування медичної галузі лікувальним закладам державної форми власності проблематично придбати сучасне обладнання. Завдання людей, які можуть вплинути на ситуацію, – забезпечити лікарні, амбулаторії, сільські фельдшерсько-акушерські пункти необхідною апаратурою. Адже це означає відкрити хворим доступ до якісної медицини. Робитиму все можливе, щоби наші краяни могли отримувати саме таку якісну, медичну допомогу, – наголосив Юрій Дерев’янко.

В Яремчанську центральну міську лікарню Юрій Дерев`янко передав портативний кардіомонітор. Апарат використовуватимуть у реанімаційному автомобілі «швидкої допомоги».

– Портативний кардіомонітор конче потрібен у реанімаційному автомобілі, яким перевозимо важкохворих, – зазначає завідувач анестезіологічного відділення цієї лікарні Микола Романюк. – Це допоможе швидко визначити гостру патологію, дозволить надати оптимальну допомогу пацієнтам. Також це суттєво полегшить і роботу медиків. Бо раніше ми перевозили хворих на свій страх і ризик…

– У лікарні Яремча отримують допомогу жителі Яремчанської курортної зони і дов­колишніх сіл та туристи, які відпочивають на Прикарпатті. – Ми живемо у гірському районі, де приймають туристів і регулярно проводять масові заходи. Доводиться дуже часто надавати медичну допомогу відпочиваючим, і не тільки. Тому мусимо мати сучасну діагностичну і лікувальну апаратуру, – зауважує завідувач поліклініки Яремчанської ЦМЛ Галина Мацюк. – З Юрієм Дерев`янком ми співпрацюємо вже три роки. Як депутат обласної ради він також підтримував наш медичний заклад, – дякує Галина Мацюк.

– Забезпечення новим обладнанням та сучасною апаратурою є актуальним для кожного лікувального закладу. Ми раді тому, що, ставши народним депутатом, Юрій Дерев’янко продовжує дбати про свій округ і Яремчанську лікарню зокрема, – відзначає Микола Романюк.

У Богородчанську центральну районну лікарню народний депутат передав обладнання для дитячого та пологового відділень, яке медики уже застосовують для лікування хворих. У відділі інтенсивної терапії дитячої лікарні Надвірнянської ЦРЛ коштом зарплати народного депутата встановили енерго­зберігаючі вікна.

Тетяна ДОРОШЕНКО.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!