Газета по-надвірнянськи
 

За повагу до збереження національного спадку

5 квітня 2013, 10:55 | Рубрика: Духовність Версія для друку Версія для друку 620 переглядів

Як інформувала «Народна Воля» у вересні торік, Почесний громадянин м. Надвірної, засновник культурно-мистецького Фонду його імені Володимир Луців із Великобританії сприяв концертно-мистецькому турне містами у східній Україні голландського хору ім. Миколи Лисенка. Високу оцінку хоровий колектив отримав під час виступів у Кривому Розі. Криворізький міський голова Юрій Вілкул надіслав Володимиру Луціву подячного листа.

У ньому, зокрема, зазначено:

«З великим задоволенням висловлюю Вам щиру подяку за організацію та проведення творчої зустрічі з відомим у світі хоровим колективом ім. Миколи Лисенка, що стала знаменною мистецькою подією 2012 року.

Незабутня концертна програма цього колективу залишила глибокий слід у серці кожного слухача, сприяла популяризації високих зразків світового класичного мистецтва та пропаганді української національної культури серед жителів нашого міста.

Дуже вдячний Вам за особисте поважне ставлення до нашого міста, його жителів. Не менш важливою новиною стало для нас повідомлення про те, що фотоальбом «Кривий Ріг» та книга «50 років Криворізькому музичному училищу» завдяки саме Вам знайшли гідне місце у Британській бібліотеці, в якій багато охочих тепер зможуть ознайомитися з цими виданнями.

Щиросердно вдячний організаторам, усім керівникам та учасникам хорового колективу. Завдяки їхній невтомній праці, яка побудована переважно на ентузіазмі та любові до прекрасного, утримується високий рівень спілкування через мистецтво співу з народами світу, завдяки чому українська культура є світовим досягненням.

Усі наші спільні культурні надбання – це скарб, яким треба вміло й шанобливо користуватися. Збереження національного спадку й шанування видатних земляків є для нас запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Щиро бажаю Вам весни у серці, міцного здоров`я, щасливої долі. Нехай Ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на примноження духовної скарбниці нашого народу, а кожен день буде світлим і сонячним, дарує радість натхнення й життєвих перемог».

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!