- Народна Воля - http://volya.if.ua -

За сумлінність у декларуванні

Posted By Модератор On 26.04.2013 @ 11:21 In Економіка | No Comments

ДПІ у Надвірнянському районі висловлює подяку жителям сіл Чорні Ослави, Білі Ослави, Чорний Потік, Заріччя та селища Делятин, які прийшли на виїзний прийом, що відбувся 11 квітня ц. р. у Делятинській селищній раді з питання подання декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2004-2012 рр. Також вдячні селищному і сільським головам згаданих населених пунктів за організацію цього прийому.

Зміни у законодавстві

20 березня 2013 р. Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань соціального захисту населення», яка набрала чинності 27 березня ц. р.

Постанова має покращити рівень обслуговування громадян та зменшення кількості документів, що вимагають органи державної влади для оформлення пенсій, соціальних виплат. Уже не потрібно отримувати громадянами у податкових органах довідок про те, що особа не перебуває на обліку як фізична особа-підприємець, та про відсутність даних про доходи цієї особи. Такі довідки зараз потрібні для призначення (перерахування) пенсій та отримання соціальних виплат.

Василь ГНАТЮК,

начальник ДПІ у Надвірнянському районі.


Article printed from Народна Воля: http://volya.if.ua

URL to article: http://volya.if.ua/2013/04/za-sumlinnist-u-deklaruvanni/

© 2010 Narodna Volya. Всі права застережено.