Газета по-надвірнянськи
 

Засоби масової інформації мають служити громаді, а не владі

5 квітня 2013, 11:24 | Рубрика: Влада, Духовність Версія для друку Версія для друку 687 переглядів

Очевидно, кожен учасник 21-ї сесії обласної ради 29 березня ц. р. (її вів перший заступник голови обласної ради Олександр Левицький, бо голова облради Василь Скрипничук перебуває на лікуванні у Києві) та краянин, котрий спостерігав за перебігом сесії по ОТБ «Галичина», а згодом ознайомився із відповідними матеріалами-відгуками у друкованих, електронних та Інтернет-виданнях Прикарпаття й України, усвідомив саме цю думку і вимогу сьогодення.

Бо, якщо розгляд звітів редакції дитячого журналу «Дзвіночок» та обласної газети «Галичина» пройшов менш-більш нормально, то обговорення питання про звіт редакції журналу «Перевал» та ОТБ «Галичина» набрало розбурханих емоцій і високої температури, що в результаті вилилось у неприйняття запланованих рішень із цих питань. Заяву облорганізації НСЖУ щодо взаємостосунків владних структур та комунальних ЗМІ публікуємо на стор. 5.

Сесія заслухала інформацію облвиборчкому про реєстрацію новообраних депутатів облради В. Грабовецького, І. Угрина та І. Харука і про хід виконання рішень облради про депутатські запити, а також прийняла звернення і заяву, які публікуємо.

Сесії залишилось обговорити майже 70 питань, розгляд яких перенесено на наступне засідання, про дату якого повідомлять додатково.

Вл. інф.

Прокоментуй!

Залиште коментарій

*

!!! Коментарій буде розміщено після погодження модератором !!!